رفتن به مطلب

عدم نمایش زیر شاخه های یک شاخه در منوی افقی(عدم نمایش زیر منو)

mitram

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خیلی فوریه ، یک شاخه با زیر شاخه هاش تو منوی بالا گذاشتم میخوام وقتی روی نام شاخه در منو قرار میگیرم زیر شاخه ها نمایش داده شوند

به طور خلاصه زیر منوها نمایش داده نمیشوند. راه حل چیست؟

از پرستا 1.6 استفاده میکنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 months later...
  • 9 months later...

سلام. این مشکل جدیدا برای منم بوجود اومده. نسخه پرستا 1.6.1.12 هست و قالب پیشفرض رو استفاده میکنم. قبلا اینجوری نبود و جدیدا هم تغییراتی در سایت ندادم ولی زیر شاخه ها نه تنها در منو اصلی باز نمیشن بلکه در قسمت افزودن محصول موقعی که میخوام وابستگی ها رو تعریف کنم جز خانه و شاخه ی اصلی هیچ زیر شاخه ای باز نمیشه ! حتی موقع مراجعه به قسمت شاخه ها، شاخه هایی که زیر شاخه دارن باید دکمه ی "ویرایش" به "مشاهده" تغییر کرده باشه که تغییری نکرده !! ممنون میشم علت رو بفرمائید. تو انجمن هم گشتم موردی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

مشکل رو به نحوه دیگه ای حل کردم و اینجا مینویسم تا شاید به درد کسی بخوره. با توجه به اینکه ID شاخه ها ایندکس شده بودن و برامون مهم بود که از دستشون ندیم بنابرین از داخل خود پرستا نمیشد شاخه جدید ایجاد کنم (چون براشون آی دی جدیدی در نظر میگرفت) بنابرین برای اینکه بتونم همون آی دی ها رو داشته باشم از طریق آموزش های ویدئویی، شاخه ها رو از قسمت وارد سازی CSV وارد کردم و با همون ID روشون Rewrite شد. فعلا مشکل حل شده و زیر شاخه ها رو در سایت نمایش میده و همچنین دکمه ی ویرایش به مشاهده تغییر پیدا کرده ! اما اینکه مجددا در آینده مشکلی ایجاد بشه رو نمیدونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...