رفتن به مطلب

بلاک شدن آی پی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من نزدیک به یک هفته است که پرستا شاپ فارسی را رو هاست نصب کردم و سایتم رو بالا آوردم ام  هر سه دفعه آی پی من بلک شد و دسترسی به cpanel نداشتم

کارشناسای هاست هر دفعه اعلام xss attack کردند و اعلام کردند favicon مشکل دارد من در هر سه دفعه favicon خودم را قرار داده بودم در مرتبه سوم cpanel باز شد تا من favicon را حذف کنم  پس از آنکه favicon را کامل حذف کردم ولی بازم ip من مسدود شد  و باز هم اعلام xss attack و file injection کردند و من مجبور شدم سرویس خود را ریستور کنم.چه دلیلی برای این موضوع وجود دارد و من چه کنم که هر وقت مجبور شدم هاست را ریستور کنم مطالبم را دوباره برگردانم ممنون اگر کسی مرا راهنمایی کند؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دلیلشو استید پرستا نمیتونن بگن احتمالا.مربوط به مدیریت هاسته.اگه  از هاست و پایگاه داده بک اپ بگیرین و ریستور کنین مطالب فکر نکنم پاک شن

لینک به دیدگاه

سلام

احتمالا اشکال در تنظیمات هاسته. پیشنهاد میکنم هاست رو تغییر بدید یا در نهایت بگید خودشون براتون نصب کنند.

پرستاشاپ اسکریپت معتبر جهانی هست و چنین اشکالاتی نداره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

احتمالا اشکال در تنظیمات هاسته. پیشنهاد میکنم هاست رو تغییر بدید یا در نهایت بگید خودشون براتون نصب کنند.

پرستاشاپ اسکریپت معتبر جهانی هست و چنین اشکالاتی نداره

موفق باشید

از طرف هاست به من پیشنهاد شده تنظیمات Mod- Security  را البته با مسئولیت خودم غیر فعال کنم به نظر شما مشکلی در امنیت سایت به وجود نخواهد آمد

ممنون می شوم مرا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...