رفتن به مطلب

راهنمای یک تازه کار درباره پست

tofighsob

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک تازهکارهستک و فروشگاه تازه راه اندازی کردم

به نظر شما

1 -من فقط پرداخت نقدی کار کنم یا تحویا در محل کار کنم

2-اگر نقدی کار کنم باز با شرکت های مثل فروتل قرار دادببندم

3-اگر تحویل در محل کار کنم شما فروتل پیشنهادمیدیدن یا شرکتهای دیگه

4- به نظر شما من فقط جنس بببرم پست خودشون بسته بندی کن و بفرست و عزیته سفارشی پرداخت کنم و تمام

لطفا راهنمایی کنید ممنون مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم مانند شما تازه کار هستم. برپایه ی اونچه خوندم و دیدم از اونجایی که هر روز صبح به پست دسترسی دارم کالاها (البته فروش روزانه نیست و هر چند روز یک بار یک چیزهایی خریداری می شه!) اون رو به پست تحویل می دم. ابلته چون کالاها مال خودم نیست و برای دیگران این کارو می کنم امکان اینکه فروش درب منزل و.. رو ندارم. شاید برای همینه که با وجود کوشش فراوان هنوز موفقیتی به دست نیاوردم

لینک به دیدگاه

• 5 months later...
  • 2 years later...

پرداخت نقدی ( آنلاین) بهتره می تونی از درگاه های شاپرک استفاده کنی، درگاه هر بانک دلخواهی رو بخوای میتونی انتخاب کنی

اگر پرداخت در محل بذاری، عده ای بیکار و علاف میان محصول رو سفارش میدن، شما هم محصول رو بسته بندی می کنید و ارسال می کنید، اما آدرس درج شده یا سرکاری است یا اشتباه می باشد و کالا مرجوع می شود

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...