رفتن به مطلب

مشکل در قسمت محصولات

sam302

پست های پیشنهاد شده

با سلام یه مشکلی پیش امده واسه سایت لطفا بگین چکار کنم

تو قسمت محصولات ارور میده

Notice: Undefined index: id_customization in /home/ariaphon/domains/takbaazar.ir/public_html/cache/smarty/compile/74/e8/21/74e8210f90ef0fece71d75d3649ee799244e501c.file.product.tpl.php on line 1109

Notice: Trying to get property of non-object in /home/ariaphon/domains/takbaazar.ir/public_html/cache/smarty/compile/74/e8/21/74e8210f90ef0fece71d75d3649ee799244e501c.file.product.tpl.php on line 1109

http://takbaazar.ir/home/15-silicon-power-touch-t09-flash-memory-8gb.html

ارور در اخر صحفه میباشد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Notice در خط 35 در فایل /home/ariaphon/domains/takbaazar.ir/public_html/cache/smarty/compile/54/26/68/5426680d3f65b58ae0de7db49c3d0f1239e9cfb6.file.emcolumnbnr_bo.tpl.php
[8] Undefined index: block

Notice در خط 35 در فایل /home/ariaphon/domains/takbaazar.ir/public_html/cache/smarty/compile/54/26/68/5426680d3f65b58ae0de7db49c3d0f1239e9cfb6.file.emcolumnbnr_bo.tpl.php
[8] Trying to get property of non-object

این ارور هم میده

لینک به دیدگاه

سلام

اینها هشدار هستند و اهمیتی ندارند. با خاموش کردن دیباگ از بین خواهند رفت.

اگه اصرار دارید که رفع بشوند باید تیکت بزنید تا بررسی فنی بشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

باسلام؛

من حدود 10 روز هست که پرستا 1.6 رو  نصب کردم در حین ورود تستی محصول ارور ذیل برایم نمایان شد و وب سایتم در گوگل کروم بالا نمیاد و fatal error میدهد.ولی در اکسپلورر که میزنم بالا میاد ولی وقتی روی انتخاب محصول کی میروم پیغام ذیل نمایش داده می شود. درضمن دیرو کلی ور رفتم و با یکی از ماژول ها دیتا بیس ها و شاخه های فروشگاه رو هم حذف کردم.

خواهشمند است راهنماییم کنید.   آدرس وب سایت http://bazarelectric.ir

Impossible to add the product to the cart.
textStatus: 'parsererror'
errorThrown: 'SyntaxError: Invalid character'
responseText:
Fatal error

باتشکر

لینک به دیدگاه

با سلام بر سروران گرامی

بنده چند روزی است که فروشگاه پرستا شاپ رو نصب کردم . زمانی که در قسمت کاربری فروشگاه بر روی نمایش سریع و یا آیکون چشم  ، کلیک می کنم می ره به فروشگاه قبلی که نصب کرده بودم . ممنون می شم راهنمایی کنید .باتشکر از همه دوستان و سروران گرامی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...