رفتن به مطلب

نصب در مسیر prestashop

پست های پیشنهاد شده

آقا سلام من یه مشکل دارم

بعد از نصب پرستا و راه اندازی فروشگاهم وقتی آدرس سایتو میزنم در ادرس بار به صورت http://myshop.ir/prestashop نمایش داده میشه چطور میتونم کاری کنم که این آدرس perstashop رو نشونو نده ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یا تمام فایل ها رو به روت منتقل کنید و سپس فایل config/setting.inc.php رو ویرایش کنید و به جای prestashop یک / در بخش مسیر نصب بزارید

یا دوباره نصب کنید.

لینک به دیدگاه

آقا ممنون من این کارو کردم فایلو ویرایش کردم و در قسمت define('__PS_BASE_URI__', '///'); به جای perestashop / زدم . اما صفحه سایتم به هم ریخته نشون میده

لینک به دیدگاه

وارد بخش مدیریت بشید. تنظیمات - سئو و url - انتهای صفحه آدرس ها رو درست کنید

به تنظیمات - تصاویر برید و یک بار ایجاد بندانگشتی‌ها را کلیک کنید.

به ابزارها - مولدها برید و فایل htaccess رو تولید کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام من وقتی میخوام پرستا شاپ رو نصب کنم وآدرس سایتم رو میزنم به این صورتwww.mysite.com خودش میره www.mysite.com/install وخطایForbidden

[-webkit-auto]You don't have permission to access /install/ on this server.[/-webkit-auto][-webkit-auto]Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. میده راه حلی برای مشکل من بفرمایید[/-webkit-auto]

لینک به دیدگاه

اولا شما بفرمایید که آیا پرستا را نصب کردید کامل بدون هیچ مشکلی یا خیر ؟ که این پیغام را می ده چونکه اگه نصب کرده باشید باید پوشه اینستال را حذف کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...