رفتن به مطلب

ارتقا جهت استفاده از قالب الکترومارکت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من سایت digisamsung.ir رو دارم که با پرستا 1.6.1.0 طراحی شده، اکنون قالب الکترومارکت که ورژنش 1.6.1.2 هست رو خریدم.

سوال :

1.باید برای استفاده از این قالب حتما پرستای 1.6.1.0 خودمو ارتقا بدم؟

2.خب به 1.6.1.2 انگلیسی ارتقا بدم یا فارسی؟

3.آیا ارتقا سخت و زمانبر هست؟(آدم از اول 1.6.1.2 رو نصب کنم و محصول اضافه کنم سریع ترهست؟

4.راهنمایی کنید این مساله حیاتی (کار من هست، من هیچ علاقه ایی به این فروشگاه های آماده ندارم دارم از صفر یه فروشگاه توپ با mvc می نویسم، خواستم بگم برنامه نویسم ;))

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهتر هست ارتقا بدی چون قالب با 1.6.1.2 هماهنگ شده اما آپدیپ جدید قالب داره میاد 1.9.1 یکم صبر کن یا بپرس از طراح قالب اگه هم قرار شد  ارتقا بدی حتما پرستاشاپ فارسی نسخه همین انجمنو دانلود و نصب کن .قالب راسچین هست و رو نسخه اینگلیسی مشکل پیدا میکنه.

ارتقا حدود 10 الی 20 دقیقه طول میکشه متفاوت هست . اینکه کامل و درست انجام بشه بستگی به هاست شما داره .

اگه محصولاتت زیاد نیست از اول اون ورژنی که می خوای رو نصب کن 

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام من سرچ کردم به این تاپیک رسیدم

بنده هم مشکل دوستمون رو دارم میخوام از الگترو مارکت استفاده کنم اما مشکلات ک دارم بیش از 150 محصول دارم خیلی سفارش و.... نمیتونم سایت رو برای ساعاتی و حتی چند روز غیر فعال کن xampp رو نصب کردم الان نمیدونم ایا حتما اگر قالب تهیه کنم و روی 1.6.0.1 نصب کنم اتفاقی میفته و قسمتی خراب میشه.... لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...