رفتن به مطلب

فیلتر کردن تعداد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام. چند تا مشکل دارم جواب بدین ممنون میشم

1: تو قسمت مشخصات محصول (یا همون ترکیبات ) سه تا مشخصه داریم به نام الف و ب و ج که هر کدوم معیار های خودشونو دارن...(به طور مثال مشخصه الف 4 معیار داره)

خب من میخوام به شکلی تنظیم کنم که اگه یکی از 4 معیار مشخصه الف انتخاب شد مشخصه ج نشون داده بشه ولی اگه 3 تا معیار دیگه انتخاب شدن مشخصه ج برای مشتری نمایش داده نشه...

این قابلیت در تنظیمات پیش فرض میشه اعمال کرد اگر میشه چطوری؟

2: مورد دیگه اینه که من میخوام فیلتر های مخصوصی برای تعداد محصول و قیمت گذاری داشته باشم به طور مثال :

الف :حداقل تعداد رو بشه مشخص کرد مثلا حداقل 200 عدد که مشتری نتونه کمتر سفارش بده

ب: بشه گام سفارش تعیین کرد . مثلا گام 50 یا 100 یعنی مشتری از 200 به بالا بتونه فقط مقدار های با گام مشخص انتخاب کنه

ج : یک نوع مشخصه تا یه تعداد خرید یه قیمت داشته باشه و بیشتر ازون یه قمت دیگه. مثلا ساک تبلیغاتی مشخصه هزینه چاپ تا 1000 عدد برای هر عدد 10 تومان از 1000 تا 3000 7 تومان و از 3000 تا 10000 ..5 تومان

3: مشکل بالا برای قیمت خود محصول نیز متغییر باشه....

نکته : مورد 2 و 3 : فقط برای بعضی محصولات بتوان اعمال کرد وبقیه محصولات به صورت معمولی به فروش برن.

4: نحوه نمایش قیمت ها به تومان چگونست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1- خیر نیاز به ماژول خاص داره

2- الف ) بله در هنگام تعریف محصول میشه تعیین کرد

ب) خیر ممکن نیست

3- کدوم مشکل ؟

4- جستجو کنید . در بلاگ هم موجود است

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...