رفتن به مطلب

ماژولی برای حذف id از url سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و دورو خدمت کاربران محترم

ببینید من رفتم توو کار سئوی سایتم اول از همه میخوام URL ها رو درست کنم نمی خوام در Category  ، آی دی Id نمایش داده بشه ، یعنی فقط خود شاخه رو نمایش بده ولی میزنه باید id باشه

حرفه ای ها باید چیکار کنم؟

ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ای دی هارو نمیشه حذف کرد چون بنظرم پرستا از طریق همین id ها شاخه‌هارو ریدایرکت میکنه به ادرس جدیدش. از طرفی هم تغییر در urlها بدون ریدایرکت باعث  افت شدید بازدید از گوگل و سایر موتورهای جستجو.

ضمناً برداشتن id هم جالب نیست برای سئو.
 موفق باشی

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام 

سایت من قبلا ID محصول رو نمایش نمی داد و URL اینجوری بود 

ادرس سایت / شاخه طبقه بندی محصولات / نام محصول 

اما چند روز هست که خودش اینجوری شده 

ادرس سایت / ID (شناسه محصول)/ نام محصول 

در قسمت سئوURL ها رفتم می بینم اونجایی که میشه شمای URL رو تغییر داد نشون میده که 

{category:/}{id}-{rewrite}{-:ean13}.html

کلمات کلیدی : id*, rewrite, ean13, category, categories, reference, meta_keywords, meta_title, manufacturer, supplier, price, tags

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان یعنی الان دیگه ID اجباری شده ؟

لینک به دیدگاه

سلام و درود بر شما

اگر میخواهید پرستاشاپ کار کنید و در پرستاشاپ بمونید ، فکر اینکه آی دی رو عوض کنید رو دور بریزید ، چون آی دی یک چیز خیلی ضروری در پرستاشاپ هست و دستکاری اون باعث مشکلات زیادی میشه که نمونه های اون رو سال هاست که در انجمن مشاهده کرده ایم ، دوستان زیادی بوده اند که با دستکاری آی دی به مشکل خورده اند و هم در سئو و هم در گوگل و هم در ارتقای فروشگاه مشکلات زیادی را تجربه کرده اند . اگر چیز بدی بود ، حذف اون برای برنامه نویسان پرستاشاپ در عرض سه سوت امکان پذیر بود ، اما اینکارو نکرده اند چون مفید هست و نیاز هست بهش .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام و درود بر شما

اگر میخواهید پرستاشاپ کار کنید و در پرستاشاپ بمونید ، فکر اینکه آی دی رو عوض کنید رو دور بریزید ، چون آی دی یک چیز خیلی ضروری در پرستاشاپ هست و دستکاری اون باعث مشکلات زیادی میشه که نمونه های اون رو سال هاست که در انجمن مشاهده کرده ایم ، دوستان زیادی بوده اند که با دستکاری آی دی به مشکل خورده اند و هم در سئو و هم در گوگل و هم در ارتقای فروشگاه مشکلات زیادی را تجربه کرده اند . اگر چیز بدی بود ، حذف اون برای برنامه نویسان پرستاشاپ در عرض سه سوت امکان پذیر بود ، اما اینکارو نکرده اند چون مفید هست و نیاز هست بهش .

موفق باشید

بهمن عزیز سلام 

خیلی ممنونم هستم از راهنمایی ، ولی قبلا اینجوری نبود و به تازگی این مورد ایجاد شده در صورتیکه اصلا چیزی رو تغییر هم ندادم .قبلا ادرس محصولات اینجوری بود 

ادرس سایت / طبقه بندی / اسم محصول 

ولی به تازگی به این شکل شده 

ادرس سایت /ID/ اسم محصول 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...