رفتن به مطلب

قوانین سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه قانون تو سبد خرید تعریف کردم که برای خرید بالای مثلا 100 هزار تومان یک هدیه رایگان میدیم.

به خاطر همین " فرستادن هدیه ای رایگان " رو روشن کردم

اما حتما زیرش باید یک محصول انتخاب بشه که فعال باشه و موجودی داشته باشه ... نمیشه فقط بطور متنی بگیم که فلان چیز رو هدیه می دیم...

اگر  نخوام محصول باشه و بگم فلان چیز رو هدیه می دیم چطوری باید تنظیم کنم ؟ خیلی انگولک کردم نشد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

راه منطقی که نداره به صورت پیش فرض بدون انتخاب محصول اینکارو بکنید.

اما راه غیر منطقی داره :D :D :D

یک محصول با نام مثلا "هدیه (اسم فروشگاهتون) به شما " ایجاد کنید و تعداد اوون رو n بذارید و نمایش اوون رو غیرفعال کنید. حالا برای هدیه رایگان انتخابش کنید. ;)

اگه راه حل بهتری هم به نظرتون رسید که هیچی.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام.

راه منطقی که نداره به صورت پیش فرض بدون انتخاب محصول اینکارو بکنید.

اما راه غیر منطقی داره :D :D :D

یک محصول با نام مثلا "هدیه (اسم فروشگاهتون) به شما " ایجاد کنید و تعداد اوون رو n بذارید و نمایش اوون رو غیرفعال کنید. حالا برای هدیه رایگان انتخابش کنید. ;)

اگه راه حل بهتری هم به نظرتون رسید که هیچی.

موفق باشید.

سلام

اتفاقا همین راه رو رفتم . بعد دیدم مشتری ها میگن خطا میده ... دیدم تا مرحله آخر درسته اما لینک وصل شدن به درگاه نیست و نوشته یک محصول موجود نیست و نمیشه ادامه داد ... مجبور شدم که محصول رو فعال کنم ... البته خیلی تابلو هست ولی خوب دیگه فعلا همین راه رو رفتم

لینک به دیدگاه

سلام

اتفاقا همین راه رو رفتم . بعد دیدم مشتری ها میگن خطا میده ... دیدم تا مرحله آخر درسته اما لینک وصل شدن به درگاه نیست و نوشته یک محصول موجود نیست و نمیشه ادامه داد ... مجبور شدم که محصول رو فعال کنم ... البته خیلی تابلو هست ولی خوب دیگه فعلا همین راه رو رفتم

خب باید تعداد محصول رو خیلی زیاد قرار بدید و اوون رو فعال کنید نه اینکه غیر فعال اما در تب اطلاعات وضعیت نمایش رو "هیچ جا " یا فقط جستجو بذارید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...