رفتن به مطلب

مشکل با " کدام نسخه GOOGLE ANALYTICS API را می خواهید استفاده کنید"؟

H.R.E

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

بنده GOOGLE ANALYTICS رجیستر کردم و فایلی که بهم داد رو توی هاست آپلود کردم و verify شد . 

اما الان میخوام لینکش بدم به پرستا ، توی بخش مدیریت روی لینک پیوند به حساب آنالیزگر گوگل شما در ابزار وب مستر کلیک میکنم و پیغام  کدام نسخه GOOGLE ANALYTICS API را می خواهید استفاده کنید ؟ رو بهم میده که دو بخش داره نسخه 1.3 داره و نسخه 3 که نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم . 

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند . 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما.

متن ترجمه شده داکیومنت پرستاشاپ:

API آمار گوگل (Google Analytics API)

این ماژول امکان پیوند زدن فروشگاه پرستاشاپی شما را با حساب کاربری آمار گوگل فراهم می کند.

در ابتدا باید API را که می خواهید از آن استفاده کنید را انتخاب کنید:

• نسخه 1.3 که نیاز به وارد کردن ایمیل (گوگل آنالیتیک)، رمز عبور و پروفایل دارد.
  • نسخه 3.0 که نیاز به وارد کردن شناسه مشتری (شناسه کاربری گوگل آنالیتیک)، کلید امن مشتری و پروفایل دارد.

ما توصیه می کنیم از نسخه 3.0 استفاده کنید زیرا نسخه 1.3 قدیمی شده است. برای کار با نسخه 3.0، باید دسترسی OAuth را از طریق لینک زیر فعال کنید:

https://developers.google.com/analytics/devguides/config/mgmt/v3/mgmtAuthorization

پس از نسخه 3 استفاده کنید. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دست گل تون درد نکنه توضیح دادی

اما یه لطفی کنید بقیه اش رو هم بگید من گیر کردم. از اون راهنما هم نتونستم راه به جایی ببرم

و اینکه آیا باید کد حتما داخل هاست بزاریم یا پیوند کنیم به سایت کفایت می کنه؟

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...