رفتن به مطلب

ماژول امار بازدید کننده

پست های پیشنهاد شده

این ماژولو که داخل سایت خودم هست به درخواست یکی از دوستان میزارم.

نمونه در سایت خودم

www.pantipets.com

البته من این ماژولو یا از همین انجمن یا از یک انجمن فارسی دیگه دانلود کردم که الان یادم نیست اگه ازینجا دانلود کردم که پستم بیمورده

blockuseronline.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 11 months later...

من این ماژول را در فروشگاهم نصب کردم اما همیشه آمار بازدید امروز را صفر نشان می دهد در حالی که فروشگاه حداقل روزی 100 تا بازدید داره . حتی بازدید کل و تعداد بازدید کنندگان یک عدد ثابتی مونده و دیگه حرکت نمی کنه . لطفاً راهنمائی بکنید .

لینک به دیدگاه

این ماژول آمار دقیقی ارائه نمیده و مشکل دار هستش . در مجموع برای فروشگاه آنلاین اصلا نیازی به چنین ماژول هایی نیست

به چند دلیل نباید از این ماژول ها استفاده کنید :

1 - اگه بازدید فروشگاهتون کمه اصلا نباید استفاده کنید ! چرا ؟ مشخصه وقتی مشتری وارد سایت میشه و میبینه نوشته بازدید امروز مثلا 50 نفر خیلی فوری سایت شما رو ترک خواهد کرد ! مشتری به فروشگاه هایی اعتماد میکنه که بازدید زیادتری دارند . اینکار مثل این میمونه به مشتری بگین ما تازه کار هستیم از سایت ما برو بیرون ! از هر 1000 نفر بازدید حدودا 1 تا 2 نفر خرید میکنند از سایتتون ، مشتری ها هم این چیزا رو درک میکنند و وقتی میبینن در ماه جمعا 1000 نفر هم بازدید نداره فروشگاه ، ارزش فروشگاه میاد پایین .

2 - چه نیازی هست مشتری بفهمه مثلا امروز سایت شما 100 نفر بازدید داشته یا 150 نفر یا اصلا نداشته !؟ بازدید سایت اهمیتی برای مشتری نداره ، منظور اینکه بازدید سایت برای مدیر سایت اهمیت داره نه مشتری .

3 - در کدوم فروشگاه آنلاین خارجی یا حتی داخلی دیده شده که آمار سایت رو تو بخش کاربری به مشتری نشون بدن ؟!

پیشنهاد میکنم به جای وقت گذاشتن رو این چیزا دنبال ارتقای کیفیت محصولات ، کیفیت رابط کاربری ، قالب و راحتی خرید برین ، دنبال چیزایی باشین که حرفه ای ها دنبالش هستند . دنبال موارد حاشیه ای نباشین . الگوی شما باید آمازون ، ebay ، چاره ، فروشگاه اپل ، دیجی کالا و امثال اینا باشه . ببینید اونایی که موفق شدند تو سایتشون چیا دارن و چی امکانات و گرافیک و ماژول هایی نصب کردن شما هم دنبال اون موارد برین و خودتون آزمون و خطا انجام ندین ، آزمون و خطا تو فروشگاه های آنلاین و تجارت الکترونیک جایی نداره .

ماژول ها و امکاناتی که راحتی کاربر تو خرید رو فراهم میکنند ======= موفقیت و افزایش فروش

اما اگه میخواین باز آمار بازدید رو به مشتری نشون بدین ، بهتره از آمارگیری که تو فوتر همین انجمن گذاشته شده استفاده کنید :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...