رفتن به مطلب

نمایش یک متن خاص در محصولات شاخه ای مشخص

پست های پیشنهاد شده

سلام همه دوستان پرستاشاپی
میشه کاری کرد که یه متن مشخص توی تمام محصولات با شاخه گوشی موبایل در قسمت توضیحات کوتاه بیاد؟
بنظرم باید ساختار if رو در فایل  product قالب در قسمت توضیح کوتاه باید یه جورایی تعریف کرد که شاخه رو بگیره
که مثلا اینطوری باشه
If category="گوشی های موبایل"
فلان متن نمایش داده بشه
کسی نظری داره در این مورد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

شرطش به این صورت میشه که به جای 1 باید id دلخواه بذارید.

{if $product.id_category_default == 1}متن یا کد دلخواه{/if}

با سپاس از شما

ولی این روش جواب نداد و کلا صفحه محصول بالا نمی اومد شاید مربوط به ورژن پرستام باشه که آپدیت 1.6.1.5 هست ، خودم با مراجعه به فایل breadcrump ساختار شاخه رو استخراج کردم و در نهایت شرطم به این صورت شد که در همون فایل product.tpl قسمت توضیحات کوتاه جایگذاری کردم :

{if $category->id_category == x}متن یا اچ تی ام ال دلخواه{/if}

که جای x شناسه شاخه باید قرار بگیره و چون میخواستم در چندین شاخه اینکار انجام بشه بین $category->id_category == x از || به معنای "یا" استفاده کردم و درست شد .

البته اینرو برای سایر دوستان میگم اگه اینکار رو میکنید باید جای "متن یا اچ تی ام ال دلخواه" div با id های مربوط به توضیحات کوتاه رو مستقیما جایگذاری کنید که در قسمت توضیحات کوتاه قرار بگیره و اگر اینکارو کنید دیگه نمیتونید دوباره توضیحات کوتاه برای اون کالا هایی که در اون شاخه هستند بنویسید چون مشکل id پیش میاد . اگر به اچ تی ام ال و سی اس اس مسلط هستید میتونید خیلی راحت با تعریف کلاس این مشکلو هم حل کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...