رفتن به مطلب

تعویض فیلتر های لایه جستجو

پست های پیشنهاد شده

سلام چطور میشه لایه ها رو فیلتر کرد؟

من میخوام قیمت بیاد اول فیلتر ها ولی اخر فیلتر هام هست

چطور میشه فیلتر جدید ساخت ؟

و پطور میشه فیلتر ها را حذف کرد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

برای ایجاد فیلتر جدید باید از منوی کاتالوگ >> مشخصه ها، مشخصه های جدید و مقادیر اون ها رو تعریف کنید.

حالا باید به محصولات این مشخصه ها رو اعمال کنید (از تب ترکیبات در صفحه محصول )

حالا به منوی ماژول ها >> ماژول ها برید، ماژول " بخش جستجوی لایه ای"  رو پیدا کنید، از بخش قالب های فیلترها، روی ویرایش قالب من کلیک کنید و مشخصه های جدید رو به فیلتر اضافه کنید.

با کشیدن فیلتر قیمت و رها کردن در جایی که میخواید (در قسمت ویرایش قالب من ار بخش قالب های فیلترها) میتونید اون رو جا به  جا کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام.

برای ایجاد فیلتر جدید باید از منوی کاتالوگ >> مشخصه ها، مشخصه های جدید و مقادیر اون ها رو تعریف کنید.

حالا به منوی ماژول ها >> ماژول ها برید، ماژول " بخش جستجوی لایه ای"  رو پیدا کنید، از بخش قالب های فیلترها، روی ویرایش قالب من کلیک کنید و مشخصه های جدید رو به فیلتر اضافه کنید.

با کشیدن فیلتر قیمت و رها کردن در جایی که میخواید (در قسمت ویرایش قالب من ار بخش قالب های فیلترها) میتونید اون رو جا به  جا کنید.

موفق باشید.

من اینو نمیبینم ... میشه دقیق تر بگید

لینک به دیدگاه

وقتی وارد ویرایش یک محصول میشید ، در سمت راست کلی تب هست ، که یکیش نوشته ترکیبات . روش کلیک میکنید . بالای صفحه روی لینک ایجاد کننده ترکیبات کلیک میکنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...