رفتن به مطلب

عدم نمایش قیمت تخفیف خورده در فروشگاه و بخش مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده بر روی لوکال بر روی یک فروشگاه کار میکردم و بعد از تمام شدن کار و آپلود روی هاست به مشکل جدیدی بر خورد کردم ، مشکل اینجاست که تو لوکال هر محصولی رو که تخفیف زده بودم و مدت دار بود اوکی هست و درست نمایش داده میشه ، ولی بعد از آپلود اون متوجه شدم که اون محصولات قیمت تخفیف خورده ندارند .

مجدد که به قسمت محصولات مراجعه کردم دیدم که در لیست محصولات هم در همون صفحه هیچ تخفیفی نشون نمیده یعنی قیمت قبل و قیمت نهایی یکی هست.

از محصولاتی که میدونستم قبلا تخفیف دادم رو به حالت ویرایش باز کردم و در قسمت افزودن قیمت خاص تخفیفی که تعریف کرده بودم رو نشون میداد ولی بعد از ذخیره شدن هیچ تغییری نمیکرد . توی صفحه کاربری هم همون طور.

بنده اولین باری هست که به این مشکل بر میخورم . برای اطمینان هم روی یک میزبانی دیگه هم تست کردم ، بازم مشکل برطرف نشد.

در صورتی که همه چیز لوکال مرتب هست و مشکلی نیست.

ورژن پرستاشاپ هم 1.6.1.5 هست .

تصویر زیر نمونه محصولی هست که قیمت تخفیف خورده داره. یعنی 16 درصد تخفیف خورده ولی همون طور که در عکس اول با کادر سبز مشخص شده قیمت پایه و قیمت نهایی یکی هست.http://s6.picofile.com/file/8257712868/error.png

مورد بعد اینه که تو تخفیف زماندار این اتفاق میوفته وقتی بازه زمانی داده میشه ، وگرنه اگر فقط یه تخفیف تعریف کنی بدون زمان نشون داده میشه این مورد.

لطفا اگر کسی به این مشکل برخورده راهنمایی کنه

با تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام مجدد

آیا کسی به این مشکل برنخورده ؟

از قسمت کارایی هم کامپایل ، اورراید ها ، و تنظیمات  CCC رو هم دستکاری کردم ، یکبار نشون داد قیمت های تخفیف خورده رو ولی با تعریف یک تخفیف زماندار دیگه و رفرش کردن صفحه کاربری مجدد همه چیز پرید . و هر کار کردم مجدد دیگه قیمت های تخفیف خورده رو نشون نمیده ،حتی تو صفحه محصول.

آیا امکانش هست از میزبانی باشه و تنظمات خاصی باید اعمال بشه ؟

دوستان و مدیران لطفا اگر تجربه ای دارند و به چنین مشکلاتی برخورد کردند لطفا راهنمایی کنند.

با تشکر

لینک به دیدگاه

مطمئن هستید زمان تخفیف ها تموم نشده ؟ یعنی تاریخشون نگذشته ؟ ویرایش کنید و تاریخ اتمام رو 2017 تعیین کنید ببینید تفاوتی میکنه یا نه .

لینک به دیدگاه

با سلام

آره زمان درست هست ، نحوه انتخاب هم از تقویم به این صورت هست که وقتی تقویم باز میشه اول دکمه هم اکنون رو میزنم و تاریخ انتخابی بازه اول رو به میلادی تو همون روز انتخاب میکنم و بازه دوم رو هم بعد از زدن دکمه هم اکنون چند روز بعد یا چند ماه بعد انتخاب میکنم و تخفیف رو هم به صورت درصد تست کردم و هم به صورت ریالی بازم افاقه نکرد و چیزی به نام تخفیف تو صفحه کاربری و مدیریت نمیاره .

همه اینا رو هم روی قالب دیفالت تست کردم . کامپایل اجباری و ccc  و غیره رو واسه هر مرحله زدم و حافظه موقت رو پاک کردم و غیره ، خلاصه کلافه شدم 3-4 روز هست.

نسخه 1.6.1.5 رو مجدد دانلود کردم  و نصب کردم بازم مشکل دارم با این قضیه

واقعا گیج شدم دیگه - دوستان لطفا روی هر ورژنی که دارید این قضیه روتست کنید ونتیجه رو بگید .

یه محصول تعریف کنید و بازه تخفیف رو مثلا 1روز بزارید ببینید اعمال میشه یا خیر.

حالت امروز من هم : گریان :(

لینک به دیدگاه

با سلام

آقا مشکل رفع شد ،

مشکل از اونجایی شروع شده که بنده چند روز پیش ویندوز سیستم رو عضو کردم و تاریخ و ساعت سیستم یک روز جلو تر بوده و من متوجه نشدم.

بعد از تنظیم ساعت و تاریخ سیستم مشکل برطرف شد. آخه دیگه حواسم به این مورد اصلا نبوده این 3-4 روز.

با تشکر از همه

حالت امروز من : :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...