رفتن به مطلب

پرستاشاپ در کنار جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام من دارم سایتی رو میزنم که سفارش دهنده خیلی اصرار دارند که وقتی طرف خرید میکنه بر اساس وزن محصول و شهر مبدا و مقصد به طور خودکار هزینه پستی برآورد بشه و با هزینه محصول جمع زده بشه و بره برای پرداخت واینکه این هزینه پستی همیشه نسبت به سایت پست ایران به طور خودکار آپدیت باشه - آیا پرستاشاپ این امکان رو داره ؟

و اینکه آیا میشه اون رو در کنار جوملا در یک هاست داشت ؟ تکلیف آدرس چی میشه ؟

مثلا من یه سایت دارم :al.com

این میشه :al.esme folder .com

یعنی به جای اسم فولدر در آدرس بالا مثلا من فولدر بسازم به اسم shoping اینجوری میشه ؟  al.shoping.com

و اینکه برای اینکه تفاوت ظاهر فروشگاه با سایت اصلی که جوملا یی هست زیاد نباشه و یا اصلا نباشه چیکار کنم؟

آیا قالب رایگان سرو سنگین شرکتی هم داره ؟

و اینکه آیا به بانک ملت وصل میشه ؟ 

کلا این پرستشاپ رایگانه یا پولی ؟

امکان بر آورد هزینه پستیش چی ؟

راستی من یه چیزایی خوندم تو سایتتون راجع به فروتل و اینا 

اصن من نمیدونم چیه !

ولی سفارش دهنده سایتی که دارم واسش کار میکنم دوست نداره از مبالغ فروشش کم بشه - و چه میدونم پورسانت و اینا بده به سیستم های واسط

واسه این درگاه رسمی ملت گرفته.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. چه همه سوال :D

حامل های پرستاشاپ تنها براساس استان کار میکنه. هزینه هاش رو باید به صورت دستی تعیین کنید و به صورت خودکار آپدیت نمیشه مگر اینکه  در صورت امکان براش ماژول تهیه کنید. هزینه ارسال بعد از انتخاب حامل به سبدخرید اضافه میشه.

بله میشه فروشگاه رو توی زیرپوشه ایجاد کنید یا ساب دامین و مشکلی هم پیش نمیاد. به همین راحتی ;)

باید درخواست طراحی قالب بدید یا اگه خودتون بلدید قالب بزنید براش مشابه سایت اصلی تون.

آیا قالب رایگان سرو سنگین شرکتی هم داره ؟ من ندیدم :-/

و اینکه آیا به بانک ملت وصل میشه ؟ بله

امکان بر آورد هزینه پستیش چی ؟ مطابق با هزینه های پستی

کلا این پرستشاپ رایگانه یا پولی ؟ هسته پرستاشاپ رایگانه ولی بیته به امکانات و خدماتی که شما بخواید باید هزینه پرداخت کنید تا براتون انجام بدن. البته شاید شما خودتون کارها رو انجام بدید و نیازی به پرداخت هزینه نداشته باشید

واسه این درگاه رسمی ملت گرفته. کار خوبی کرده. میتونه مستقیما کار کنه و پورسانت نده مشکلی نداره :)

لینک به دیدگاه

پس هزینه اضافی که به عنوان هزینه پست در نظر گرفته میشه و بر اساس فاکتور شهر - استان و فاصله مبدا و مقصد هست باید به صورتی دستی محاسبه و ودر تنظیمات وارد بشه ؟ یا خودش محاسبه میکنه ؟

و این که آیا فاکتور صادر میکنه هم در پنل مدیریت و هم برای ارسال به ایمیل مشتری

سوال اولم خیلی مهمه چون میخوام هزینه رو محاسبه کنه خودش - منظورم هزینه اصلی نیست اونو میدونم خودم باید وارد کنم - منظورم هزینه پست هست که توضیح دادم 

لینک به دیدگاه

ببنید پست براساس درون شهری، استان بومی، همجوار، غیرهمجوار کار میکنه. پست یه لیست داره که قیمت ها رو داره و شما باید براساس اون حامل رو تعریف کنید و هزینه خاصی نداره. بعد از تنظیم حامل براساس پست خودش به صورت اتوماتیک براساس حامل انتخابی مشتری به شبد خرید مشتری اعمال میشه.

آره. فاکتور ارسال میشه اما تا اونجایی که من میدونم یه کمی نامرتبه و نیاز به ویرایش داره

لینک به دیدگاه

این چیکار میکنه ؟

http://ipresta.ir/prestashop-module/277-pardakht-cod.html

و اینکه منظور اینه که من اگر وزن بدم به کالا - بعد مشتری شهر ش و استانش رو انتخاب کنه به صورت خودکار و طبق فرمول درونی خودش هزینه پست رو حساب میکن ه؟

لینک به دیدگاه

این چیکار میکنه ؟

http://ipresta.ir/prestashop-module/277-pardakht-cod.html

و اینکه منظور اینه که من اگر وزن بدم به کالا - بعد مشتری شهر ش و استانش رو انتخاب کنه به صورت خودکار و طبق فرمول درونی خودش هزینه پست رو حساب میکن ه؟

تاپیک مربوط به ماژول پرداخت رو مطالعه کنید:

http://ipresta.ir/forum/topic/6857-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%B7%D9%87-%D9%BE%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

بله. وزن بدید و استان تعیین بشه هزینه حمل محاسبه میشه.

لینک به دیدگاه

ببینید من چیزی که میخوام مثل اینه دقیقا آیا این امکان هست به صورت رایگان برای شهر ها و استانهای ایران ئر پرستاشاپ ؟

ماژولی که میخوام مثل این سایت هست  که برای جوملاست 

که بر طبق قانون اداراه پست 

در این فایل پی دی اف 

که البته من فقط بخش پست پیشتازش رو میخوام 

کالا ها از یک گرم مشخصی شروع و به یه حداکثر گرمی ختم میشن نمونه تصویرش تو لینک اولی هست 

حالا ماژول باید به 4 دسته تقسیم بشه طبق پی دی اف شرکت پست

1- شهری

2-درون استانی

3- برون استانی همجوار

4- برون استانی غیر همجوار

حالا طبق نمونه مثال لینک 1 

باید برای تمام گرم ها ی ذکر شده در پی دی اف (برای من فقط بخش پست پیشتازش ) تکست باکس ورود قیمت گذاشت

و یه تکست باکس هم برای بیمه و مالیات گذاشت - و این امر برای هر 4 گروه بالا انجام بشه که بشه قیمت ها رو برای 

هر 4 گروه با توجه به گرم ذکر شده نوشت.

آها راستی من شهرم قم هست - پس این افزونه باید تمام 4 مورد 

1- شهری

2-درون استانی

3- برون استانی همجوار

4- برون استانی غیر همجوار

بر اساس شهر من بسنجه

یعنی اگر خریدار شهرشو انتخاب کرد قم 

افزونه باید بفهمه که باید بخش درون شهری بره دنبال هزینه پست بر اساس وزن محصول بگرده 

یا اگر زد آذربایجان شرقی افزونه باید بفهمه که باید بره در بخش غیر همجوار دنبال هزینه پست با توجه به وزن محصول بگرده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...