رفتن به مطلب

تنظیم قیمت حامل بر اساس منطقه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من داخل شهر تهران برای هر منطقه یک سقف خرید گذاشتم ( البته منطقه بندی اختصاصی هست نه منطقه بندی شهرداری )

برای مثال منطقه 3 با خرید 20 هزار تمن ارسالش رایگان هست اما بخواد زیر این سقف خرید ، سفارشی ثبت بشه هزینه ارسال ازش اخذ میشه .

حالا من میخوام برای حامل پرستا شاپ این کار رو انجام بدم ، که اتوماتیک نسبت به سقف خرید هرینه ارسال رو حساب کنه و به مشتری در فاکتور اعلام کنه .

قابل ذکر هست که من به جای استان اومدم مناطق رو قرار دادم .

هر کاری هم کردم نتونستم درست کنم .

اگه کسی راه حلی داره بگه خیلی کارم گیره ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

فروش شما فقط در تهرانه؟

می تونید از بومی سازی >> مناطق منطقه های مورد نظرتون رو ایجاد کنید، از بخش استان ها، دوباره مناطق مورد نظرتون رو اضافه کنید و به اون منطقه هایی که تعریف کردید نسبت بدید. بعدم تعریف حامل بر اساس قیمت.

راحت میشه اینکارو انجام داد.

مثل تعریف مناطق بومی و هم جوار و غیر و هم جوار و ...

واسه این پرسیدم خرید فقط برای تهرانه یا نه برای اینکه مشتری تهرانی موقع انتخاب استان دچار سردرگمی نشه

لینک به دیدگاه

سلام.

فروش شما فقط در تهرانه؟

می تونید از بومی سازی >> مناطق منطقه های مورد نظرتون رو ایجاد کنید، از بخش استان ها، دوباره مناطق مورد نظرتون رو اضافه کنید و به اون منطقه هایی که تعریف کردید نسبت بدید. بعدم تعریف حامل بر اساس قیمت.

راحت میشه اینکارو انجام داد.

مثل تعریف مناطق بومی و هم جوار و غیر و هم جوار و ...

واسه این پرسیدم خرید فقط برای تهرانه یا نه برای اینکه مشتری تهرانی موقع انتخاب استان دچار سردرگمی نشه

فقط تهران نیستش

برای شهرستانهای دیگه بعد از سقف خرید سفارش به صورت رایگان تحویل باربری میشه و هزینه باربری رو مشتری پرداخت میکنه

من مناطق رو ایجاد کردم 

اما متاسفانه جواب گو نبود .

ممنون میشم اگه بیشتر راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

برای شهرستان ها هم هست؟

خب پس شما می تونید یه کاری بکنید.

اول مناظق رو علاوه بر بومی و همجوار و ... ایجاد کنید. مثلا منظقه 1 تهران، منطقه 2 تهران  و ... (امیدوارم خیلی زیاد نباشه :D )

بعد برید  به منوی استان ها (استان ها رو تغییر ندید چون گفتید برای شهرستان ها هم دارید)، استان های جدید مثلا با این نام ایجاد کنید که باعث سردرگمی مشتری نشه مثلا استان تهران-منطقه 1

تهران- منطقه 2  و ...

حالا برای انتساب منطقه اون مناطقی که تعریف کردید رو اختصاص بدید.

حالا یه حامل جدید تعرف کنید و در توضیحات اون بنویسید  مخصوص تهران.

بعد هم که... :dodgy: :dodgy: :dodgy:

بعدی نداره دیگه حامل رو تعریف کنید ;) ;) ;)

لینک به دیدگاه

برای شهرستان ها هم هست؟

خب پس شما می تونید یه کاری بکنید.

اول مناظق رو علاوه بر بومی و همجوار و ... ایجاد کنید. مثلا منظقه 1 تهران، منطقه 2 تهران  و ... (امیدوارم خیلی زیاد نباشه :D )

بعد برید  به منوی استان ها (استان ها رو تغییر ندید چون گفتید برای شهرستان ها هم دارید)، استان های جدید مثلا با این نام ایجاد کنید که باعث سردرگمی مشتری نشه مثلا استان تهران-منطقه 1

تهران- منطقه 2  و ...

حالا برای انتساب منطقه اون مناطقی که تعریف کردید رو اختصاص بدید.

حالا یه حامل جدید تعرف کنید و در توضیحات اون بنویسید  مخصوص تهران.

بعد هم که... :dodgy: :dodgy: :dodgy:

بعدی نداره دیگه حامل رو تعریف کنید ;) ;) ;)

در کل 15 منطقه تعریف کردم

برای استانها و شهرهای دیگه زدم خارج از شهر تهران

این کارم رو انجام دادم و فایده ای نداشت  :(

بعد برای خرید که میزنی و به سقف خرید که میرسی حامل غیر فعال میشه .

:unsure:

لینک به دیدگاه

خب تعریف حامل به جز همین موارد چیز دیگه ای نداره که قابل گفتن باشه. حتما یه جای کار رو اشتباه می کنید.

خارج از تهران میزنید هزینه پست در محل گرفته میشه؟

لینک به دیدگاه

خب تعریف حامل به جز همین موارد چیز دیگه ای نداره که قابل گفتن باشه. حتما یه جای کار رو اشتباه می کنید.

خارج از تهران میزنید هزینه پست در محل گرفته میشه؟

چند مدل دیگه رو هم چک کردم فایده ای نداشت .

نه همه دریافت نقدی

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

اگر ارسال کالاها از شهر دیگری باشه ( مثلا شیراز )

بخوایم گزینه تیپاکس رو فعال کنیم و تیپاکس فقط و فقط برای شهر تهران فعال باشه چه راه حلی هست؟ یعنی فقط کسانی که شهر تهران رو انتخاب می کنند گزینه ی تیپاکس براشون فعال بشه

آیا راهی هست؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

برای این مورد شهر تهران رو جدا باید تعریف کنید. که میتونید به لینک زیر یا تاپیک های مشابه برای نحوه تعریف شهرستان های مخلتف مراجعه کنید:

http://ipresta.ir/forum/topic/10397-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AD%D8%A7%D9%85%D9%84/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...