رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستای عزیز

دوستان به یه مشکلی برخوردم اگه مطالعه بفرمایید پست من رو ممنون میشم..

توی قالب زمستون اول اینکه خواستم ببینم چجور میشه فاصله نوار بالا رو تغییر داد (طبق فلش توی فایل پیوست) میخوام فضای خالیش کمتر بشه تا دکمه های بالا

و دوم اینکه قالب زمستون توی این کادری که توی فایل پیوست دورش خط کشیدم یه عکس به عنوان هدر داره که چنتا درخت هستن و اینا..

نمیدونم چرا بعد از چندبار عوض کردن قالب از کار افتاده ؟؟ عکسش توی فایل های هاست هستش ها و فایلی رو ادیت نکردم کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟

و مورد سوم اینکه نمیدونم چرا لوگوی سایت رو وقتی با فایل png وارد میکنم از قسمت مدیریت فرمت فایل jpg  میشه و پس زمینه ی سفید به خودش میگیره که باعث بد فرم شدنش میشه

با تشکر از تیم پشتیبانی

آدرس سایت بنده : mahmoodi.tk/prestashop

post-11368-0-64956300-1474695789_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1. ارتفاع لوگویی که آپلود میکنید رو باید کمتر کنید تا فاصله این بخش کم بشه
  2. متوجه منظورتون نشدم
  3. از بخش تنظیمات - تصاویر در قسمت "تنظیمات ایجاد تصاویر" گزینه "قالب تصویر" رو روی "تنها اگر تصویر اصلی با نوع PNG است از این نوع استفاده نمایید" تنظیم کنید و دوباره لوگوی خودتون رو آپلود کنید
لینک به دیدگاه

1. ارتفاع لوگویی که آپلود میکنید رو باید کمتر کنید تا فاصله این بخش کم بشه
  2. متوجه منظورتون نشدم
  3. از بخش تنظیمات - تصاویر در قسمت "تنظیمات ایجاد تصاویر" گزینه "قالب تصویر" رو روی "تنها اگر تصویر اصلی با نوع PNG است از این نوع استفاده نمایید" تنظیم کنید و دوباره لوگوی خودتون رو آپلود کنید

مورد اول سایز رو درست کردم ولی باز فایده نداشت و همون فاصله رو داره 

مورد دوم هم فایل ضمیمه جدید رو نگاه کنید یه عکس زمستونی هست بالای قالب که برای من نمایش داده نمیشه . عکس مورد نظر با مسیر قبلی توی هاست هستش که چک کردم و فایلی ادیت نشده مشکلش مشخص هست ؟؟

مورد سوم برطرف شد ممنونم ♥

post-11368-0-76394900-1474717119_thumb.png

لینک به دیدگاه

1 : وارد این مسیر بشید :

/themes/zemeston/css

فایل global_rtl.css در لاین 7234 از عدد 270px به 150px یا هر عدد دلخواه دیگه تنظیم کنید .

2 : قالب رو حذف کنید مجدد نصب کنید!

لینک به دیدگاه

1 : وارد این مسیر بشید :

/themes/zemeston/css

فایل global_rtl.css در لاین 7234 از عدد 270px به 150px یا هر عدد دلخواه دیگه تنظیم کنید .

2 : قالب رو حذف کنید مجدد نصب کنید!

مورد اول درست شد و ممنون بابتش ♥

اما راجب به مورد دوم .. دوباره نصب کردم قالب رو، ولی فرق آنچنانی نکرد! و باز هم تصویر BG.JPG که در فایل ضمیمه قبلی قابل مشاهده هست بالا نیومد!

مشکل از کجا میتونه باشه !!؟؟ :(  

لینک به دیدگاه

درود بر شما

تست شد مشکلی نبود : http://cloobcenter.ir/demo/prestashop

مشکل از طرف شما هست میتونید تیکت بزنید تا با هزینه مشکلتون رو رفع کنند / احتمالا تنظیماتی رو دست کاری کردید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام

قالب زمستان را نصب كردم و فقط تغيير در عكس هدر ايجاد شده و قالب همان قالب پيش فرض مي باشد . دليل اين موضوع چه چيزي مي باشد ؟

لینک به دیدگاه

احتمالا کش دارید. از بخش "پارامترهای پیشرفته - کارایی" روی "پاک کردن حافظه موقت" کلیک کنید و همچنین هنگام مشاهده سایتتون یکبار کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift+R رو فشار بدید تا کش مرورگر پاک شود

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام من يك قالب ديگر از يك سايت ديگر دانلود كردم و نصب كردم و مشگلي نداشت . ميخواستم بدونم مشگل پس از اين قالب (زمستان ) مي باشد  ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام
قالب زمستان را نصب کردم و بکگراند سر صفحه را عوض کردم. لوگوی پی ان جی را که گذاشتم بهنظر یک بک گراند ملایم خاکستری زیرش انداخته (هم رنگ بک گراند منوی بالا)
کجای CSS این بک گراند قابل حذف است؟

لینک به دیدگاه

از بخش تنظیمات - تصاویر وسط صفحه یک گزینه داره که میتونید تنظیم کنید آیا از تصاویر PNG استفاده بشه یا خیر. اون رو روی گزینه استفاده از PNG تنها زمانی که تصویر PNG است تنظیم کنید و ذخیره رو بزنید سپس دوباره لوگوتون رو آپلود کنید

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

1) عکس شاخه ها تون هست که از منو کاتالوگ>> شاخه، شاخه مورد نظر رو ویرایش و تصویر بندانگشتی مربوط به شاخه رو حذف یا ویرایش کنید.

2) خیر.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...