رفتن به مطلب

درخواست ماژول ثبت فیش بدون ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیز ، آیا ماژول ثبت فیش بانکی مجزا برای ورژن 1.4 وجود دارد؟

یعنی نیازی به ثبت نام در سایت نباشد و مشتری بعد از پرداخت ، اطلاعات ثبت فیش را مستقیم وارد سایت کند.

این ماژول در سایت 2ghadam.com وجود دارد، اما ورژن فروشگاهش 1.3 است،این امکان برای ورژن 1.4 وجود دارد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شدن که میشه اما دیگه فکر می کنم به پایگاه داده وصل نمیشه واسه اینکه مشتری بدونه که می خواد پول کدوم سفارش را پده فکر کنم یه لینک بسازید در صفه اصلی و البته بعد از نصب ماژول ثبت فیش بانکی و اون را متصل کنید به فایل

www.yourdomain.com/confirm-form.php مشکل حل بشه البته من خودن تست کامل نکردم اما تا یه جاهایی رفتم فکر کنم جواب بده

در تکمیل پستم بگم من تست کردم جواب نداد یکم باید تغییرات بدیم روش که من وقتش را نداشتم

لینک به دیدگاه

ماژول ثبت فیش بانکی در سایت وجود داره. به صورت مجزا هم کار میکنه فقط مشتری باید شماره سفارش رو دستی وارد کنه.

فکر میکنم من قبلن این مورد رو تست کردم و جواب میده

لینک به دیدگاه

اگر منظورتون ماژول confipayment هستش ، که در بازارچه برای دانلود وجود دارد.

من این ماژول رو دانلود کردم ، اما مجزا نیست ، داخل حساب کاربری من یک گزینه ثبت فیش وارد میشه.

ماژول دیگری برای ورژن 1.4 پیدا نکرم،ممنون میشم راهنمایی کنید .

ممنون

لینک به دیدگاه

اگر شماره سفارش رو ندونه میشه بر اساس مبلغ و تاریخ پرداخت و ایمیل فهمید که چه شخصی ، چه مقدار و در چه تاریخی واریز کرده ، همچنین مشتری میتونه در قسمت ملاحظات شرح بده که چه کالایی رو خریداری کرده.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...