رفتن به مطلب

عدم نمایش تصاویر محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای بار اول هست که دارم با فروشگاه ساز شما کار میکنم ، در حال حاضر سیستم رو روی هاست نصب کردم ، همه چیز درست کار میکنه اما وقتی میخوایهم تصویر محصولات رو اضافه کنیم توی بخش مدیریت و در بخش محصولات تصویر محصول نمایش داده میشه اما در بخش کاربری تصویر نمایش داده نمیشه ، فایل htaccess رو هم حذف کردم و دوباره از طریق مدیریت و بخش سئو ساختمش اما باز هم مشکل حل نشد ، فولدر img هم وجود داره ، نمیدونم مشکل چیه ... لطفا راهنمایی نمایید .

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما.

از بخش تنظیمات >> سئو و یو آر ال ها، یو ار ال آشنا رو غیرفعال کنید ببنید مشکلتون حل میشه یا نه. اگه حل شد به هاست تیکت بزنید و بگید که mod rewrite رو فعال کنن.

لینک به دیدگاه

سلام اینکاررو هم انجام دادم اما درست نشد . ( یو آر ال آشنا )

mod rewrite هم که از طریق htaccess میشه فعال یا غیر فعال کرد ، نیازی هست که از طریق هاست کاری انجام بشه ؟

لینک به دیدگاه

اینجا انگار کسی جوابگو نیست ، بالاخره درست شد تنها کاری که کردم این بود که سیستم رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ، درست شد .

خیلی خوشحال شدم و استفاده کردم از پشتیبانی های بی دریغتون .... مرسی

لینک به دیدگاه

لطفا با لحن طلبکارانه پیام ندید دوست عزیز

اینجا کسی موظف به پاسخگویی به شما نیست. در حد توان کاربران و مدیران اینجا راهنماییتون میکنن و تجربیاتشون رو به اشتراک میذارن

لینک به دیدگاه

سلام

من برای بار اول هست که دارم با فروشگاه ساز شما کار میکنم ، در حال حاضر سیستم رو روی هاست نصب کردم ، همه چیز درست کار میکنه اما وقتی میخوایهم تصویر محصولات رو اضافه کنیم توی بخش مدیریت و در بخش محصولات تصویر محصول نمایش داده میشه اما در بخش کاربری تصویر نمایش داده نمیشه ، فایل htaccess رو هم حذف کردم و دوباره از طریق مدیریت و بخش سئو ساختمش اما باز هم مشکل حل نشد ، فولدر img هم وجود داره ، نمیدونم مشکل چیه ... لطفا راهنمایی نمایید .

با تشکر

تقریبا من شبیه همین مشکلو داشتم

لطفا ملاحظه کنید

http://ipresta.ir/forum/topic/9383-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...