رفتن به مطلب

دکمه سفارش

پست های پیشنهاد شده

سلام
وقت بخیر

میخواهم وقتی مشتری محصولی را پسند میکند و قصد سفارش را دارد  پول را پرداخت نکند و به جای آن من را خبردار کند تا موجودی کالا را چک کنم و به مشتری اطلاع بدم تا در صورت موجود بودن پرداخت کند یا در صورت تمایل سفارش برای ساخت زمان دار آن بگذارد.
عملکرد دکمه سفارش باید تغییر کند؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من این کار تنها زمانی جوابگو هست که محصولات شما خیلی خاص باشه. چون در حالت عادی مردم همینطوری حال و حوصله ندارن که روی دکمه سفارش بزنن و فرم پر کنن، چه برسه که بخوان تلفن هم بزنن و چک کنن. البته بازم میگم اگر محصولاتتون خاص و بدون رقیبه احتمال داره که روش خوبی باشه.

من چند راه به ذهنم میرسه:

۱. شما تیک «موجود برای سفارش» محصول رو بردارید و تو توضیحات کوتاه محصول عبارتی که میخواید رو بنویسید. مثلا: «لطفاً برای خرید تماس بگیرید: شماره تلفن»

بعد که موجودی رو چک کردید، برای محصول مقدار تعریف کنید و تیک موجود برای سفارش رو بزنید. 

مزیت: رایگان

عیب: سخت و طولانی و ناکارآمد

۲. احتمالا شما یک فروشگاه فیزیکی دارید و یه انبار و برنامه انبارداری. شاید بشه برای پرستاشاپ با اون برنامه یک وب سرویس نوشت تا بتونه به صورت خودکار انبارتون رو چک کنه و نیاز به تماس مشتری یا تنظیم شما نباشه. 

مزیت: خودکار و آسون

عیب: هزینه داره و ممکنه هزینه اش هم زیاد باشه. به علاوه اینکه ممکنه برنامه اتون رو نتونید با وب سرویس به پرستاشاپ وصل کنید.

لینک به دیدگاه

به نظر من این کار تنها زمانی جوابگو هست که محصولات شما خیلی خاص باشه. چون در حالت عادی مردم همینطوری حال و حوصله ندارن که روی دکمه سفارش بزنن و فرم پر کنن، چه برسه که بخوان تلفن هم بزنن و چک کنن. البته بازم میگم اگر محصولاتتون خاص و بدون رقیبه احتمال داره که روش خوبی باشه.

من چند راه به ذهنم میرسه:

۱. شما تیک «موجود برای سفارش» محصول رو بردارید و تو توضیحات کوتاه محصول عبارتی که میخواید رو بنویسید. مثلا: «لطفاً برای خرید تماس بگیرید: شماره تلفن»

بعد که موجودی رو چک کردید، برای محصول مقدار تعریف کنید و تیک موجود برای سفارش رو بزنید. 

مزیت: رایگان

عیب: سخت و طولانی و ناکارآمد

۲. احتمالا شما یک فروشگاه فیزیکی دارید و یه انبار و برنامه انبارداری. شاید بشه برای پرستاشاپ با اون برنامه یک وب سرویس نوشت تا بتونه به صورت خودکار انبارتون رو چک کنه و نیاز به تماس مشتری یا تنظیم شما نباشه. 

مزیت: خودکار و آسون

عیب: هزینه داره و ممکنه هزینه اش هم زیاد باشه. به علاوه اینکه ممکنه برنامه اتون رو نتونید با وب سرویس به پرستاشاپ وصل کنید.

سلام

آقا یک دنیا ممنون که وقت گذاشتی و پاسخ دادی، بی نهایت سپاس

من میخوام وقتی مشتری دکمه سفارش رو میزنه بهش یه پیغام نمایش داده بشه که به زودی باهاش تماس میگیریم

از طرفی به من هم ایمیلی بیاد که بگه فلانی این محصول رو میخواد، من میرم موجودی رو چک میکنم

اگر موجود بود بهش پیغام میدم که پول بریز و جنس رو برات میفرستم، اگر موجود نبود شرایط تولید سفارشی اون رو براش توضیح میدم تا اگر خواست سفارش بده.

با مهر و ارادت

محمد جواد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...