رفتن به مطلب

دکمه سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

دکمه افزودن به سبد خرید توی توضیحات محصولات من کلا نیست هر کاری کردم نشد بیارم لطفا دوستان کمک کنید بگید از کجا باید این دکمه افزودن به سبد خرید توی توضیحات رو بیارم قبلا توی توضیحات بود الان نیست عکسشم گذاشتم

post-12590-0-75591500-1481549643_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه حالت نمایشگاهی غیر فعال هست دکمه سبد خرید توی لیست محصولات هست اما توی توضیحات محصول وجود نداره نمیدونم مشکل از کجاست 

لینک به دیدگاه

۱. تو تب اطلاعات هنگام ویرایش محصول در بخش گزینه‌ها، باید «موجود برای سفارش» تیک خورده باشه.

۲. تو تب مقادیر / مدیریت موجودی باید محصول و ترکیب‌هاش داری مقدار باشند.

۳. فروشگاه در حالت نمایشگاه هم نباشه.

۴. فایل product.tpl رو اگر دستکاری کردید برگردونید به حالت اول.

اگر همه این موارد رعایت شده، در شاخه روی دکمه «افزودن به سبد خرید» کلیک کنید ببینید محصول رو به سبد اضافه می‌کنه؟

لینک به دیدگاه

تمام موارد رو چک کردم همش درست هست در شاخه محصولات به سبد خرید اضافه میشه اما وقتی وارد توضیحات محصول میشی دکمه افزودن به سبد خرید نیست و حتما باید به شاخه برگردی تا بتونی ثبت کنی  

لینک به دیدگاه

ببینید از بخش تنظیمات - سفارش ها حالت کاتالوگ (حالت نمایشگاهی) رو فعال نکردید؟

کل موارد رو بررسی کردم اما باز دکمه افزدون به سبد خرید توی توضیحات محصول غیر فعال هست و فقط توی شاخه ها فعال هست 

لینک به دیدگاه

فایل product.tpl قالبتون رو دستکاری نکردید؟ قالبتون چی هست؟ از فایل های اصلی قالبتون فایل product.tpl رو جایگزین همین فایل روی هاست در مسیر themes/yourtheme کنید

لینک به دیدگاه

دوستان خسته نباشید تنها مشکل این بود که ترکیب ها رو برای محصول ننوشته بودم و اگر ترکیب ها رو تعریف نکنیم این گزینه حذف میشه و من تعریف کردم فعال شد ممنون از همه دوستان گرامی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...