رفتن به مطلب

نمایش قیمت نهایی محصول در صفحه محصول

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان گرامی خواستم بدونم چطور میشه در پرستاشاپ قیمت نهایی(قیمت پایه+9% مالیات بر ارزش افزوده)  محصولات رو نمایش داد . منظورم اینه که دقیقا مثل دیجی کالا که میاد میگه قیمت این محصول مثلا 1000 تومان هست وقتی اون رو به سبد خرید اضافه میکنیم تازه اونجا میاد تو فاکتور نهایی میگه 800 تومان قیمت محصول بوده و 200 تومان هم مالیات محصول و نهایتا باز هم همون 1000 تومان رو ما باید پرداخت کنیم . اما تو پرستاشاپ اینطور نیست ابتدا قیمت پایه به مشتری نمایش داده میشه سپس با اضافه کردن به سبد خرید شخص متوجه میشه یک مبلغی هم باید بابت مالیات پرداخت کنه و مشتریان ما از این بابت ناراحت هستند.

امیدوارم خوب توضیح داده باشم

اساتید خواهشمندم راهنمایی فرمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 months later...

سلام

بصورت پیش فرض پرستا قیمت مالیات رو فقط در فاکتور نشون میده.

برای اینکه قیمت محصول با احتساب مالیات نشون داده بشه یا میتونید از طریق تغییر کدهای tpl قالب اینکارو انجام بدید.

و یا میتونید قیمت محصول رو با احتساب مالیات وارد و نمایش مالیات رو غیرفعال کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

برای اینکه قیمت محصول با احتساب مالیات نشون داده بشه یا میتونید از طریق تغییر کدهای tpl قالب اینکارو انجام بدید.

چه کدی و کجا باید اضافه کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

با سلام

دوستان گرامی خواستم بدونم چطور میشه در پرستاشاپ قیمت نهایی(قیمت پایه+9% مالیات بر ارزش افزوده)  محصولات رو نمایش داد . منظورم اینه که دقیقا مثل دیجی کالا که میاد میگه قیمت این محصول مثلا 1000 تومان هست وقتی اون رو به سبد خرید اضافه میکنیم تازه اونجا میاد تو فاکتور نهایی میگه 800 تومان قیمت محصول بوده و 200 تومان هم مالیات محصول و نهایتا باز هم همون 1000 تومان رو ما باید پرداخت کنیم . اما تو پرستاشاپ اینطور نیست ابتدا قیمت پایه به مشتری نمایش داده میشه سپس با اضافه کردن به سبد خرید شخص متوجه میشه یک مبلغی هم باید بابت مالیات پرداخت کنه و مشتریان ما از این بابت ناراحت هستند.

امیدوارم خوب توضیح داده باشم

اساتید خواهشمندم راهنمایی فرمائید.

سلام

(اگر چه ممکنه جواب این مورد برای شما دیر باشه ;))

منم به همین مشکل برخوردم. در محتوای فارسی چیزی گیر نیاوردم. تو گوگل سرچ کردم: show price with tax prestashop

راه حل:

در بخش: مشتریان->گروه ها

گروه مورد نظر رو ویرایش کنید و "روش نمایش قیمت" رو "با مالیات" انتخاب کنید.

در قالبی که من استفاده می کنم، در فاکتور هم مالیات نشون داده نشد و قیمت با مالیات بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...