رفتن به مطلب

مشکل با ماژول بانک ملی پرستااستور

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی کسی با این مشکل برخورد داشته لطفا راهنمایی کنه. من به تازگی درگاه بانک ملی رو دریافت کردم. از ماژول رایگان بانکی پرستااستور استفاده می کنم که در این نشانی هست:
https://www.prestastore.ir/payment-gateway/32-payment-gateway-melli.html
 اطلاعات رو وارد کردم. روز اول برای خرید تست اقدام کردم وارد درگاه شد ولی پول بازگشت داده شد. گفتند پیگیری می کنند و خبر م یدن و ندادند.
اگر دیگه وارد درگاه نمی شه و با پیام خطا روبرو می شه:
خطا در ارسال به بانک

soap:Server: Server was unable to process request. ---> Invalid value for parameter CardAcqID . CardAcq=efarvahar3 -- TerminalID=2140501

تماس گرفتم با سداد و می گن مشکل از ماژول هست و باید اصلاحات مربوط بهاین اطلاعایه انجام بشه مروبود به وب سرویس و تغییر آدرس و ..

https://sadad.co.ir/Fa/news-408.htm

هرچند من در صفحه ماژول که خوندم این اطلاحات انجام شده از قبل و همچنین همین ماژول در وبسایت های دیگه هیچ مشکلی نداره و پرداخت بانک ملی انجام می شه

لطفا راهنمایی کنید ( فکر کنم کارشناس سداد الکی داشت نظر می داد!) چطور هست که روی سایت های دیگه همین ماژول بدون مشکل کار می کن

----

در نهایت به بنده گفتند وب کانفیگ و post.php و p post .php رو براشون بفرستم؟ اینها چی هست؟ اینها رو باید از کجا به دست بیارم و براشون بفرستم؟!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

من هم مشکل مشابهی دارم و قبل از ورود به درگاه، با پیام خطای زیر مواجه می‌شوم:

"

خطا در ارسال به بانک:

soap:Server: Server was unable to process request. ---> Invalid value for parameter TerminalID . CardAcq=140180801 -- TerminalID=24000242

"

ماژول جامع درگاه پرداخت رو هم تست کردم که همین خطا رو داشت.

با سداد که تماس گرفتم گفتن از جانب ما مشکلی نداره و تا قبل از ورود به درگاه، به ماژول مربوط میشه.

دوستان لطفا راهنمایی کنند...

لینک به دیدگاه

سلام

من هم همین مشکلات رو دارم و دقیقا همین ارور رو میده 

با پشتیبانی بانک (سداد ) هم تماس گرفتم گفتند از ماژوله . چندین بار هم تیکت به نویسنده زدم و گفت مشکل نداره تا جایی که با پشتیبانی بانک بحث و ... شد 

ولی پشتیبانی برای من  چندین تست انجام داد که دیگه نتونستم ایرادی روی کار درگاه بزارم . 

اگر راه حلی هست بگید که ماهم بالاخره مشکلمون حل شه .

لینک به دیدگاه

سلام

من هم همین مشکلات رو دارم و دقیقا همین ارور رو میده 

با پشتیبانی بانک (سداد ) هم تماس گرفتم گفتند از ماژوله . چندین بار هم تیکت به نویسنده زدم و گفت مشکل نداره تا جایی که با پشتیبانی بانک بحث و ... شد 

ولی پشتیبانی برای من  چندین تست انجام داد که دیگه نتونستم ایرادی روی کار درگاه بزارم . 

اگر راه حلی هست بگید که ماهم بالاخره مشکلمون حل شه .

درود بر شما

مشکل ما به این خاطر بود که جای ترمینال آی دی و نام کاربری رو اشتباه زده بودیم. جا به جاشون کردیم  درست شد

شما هم این مورد رو آزمایش کنید شاید درست بشه

لینک به دیدگاه

درود بر شما

مشکل ما به این خاطر بود که جای ترمینال آی دی و نام کاربری رو اشتباه زده بودیم. جا به جاشون کردیم  درست شد

شما هم این مورد رو آزمایش کنید شاید درست بشه

نگاه کنید 

وقتی به ما پنل رو میدن و اطلاعت درگاه رو 

داخل ایمیل و یا حالا جدیدا پنل 3 اطلاعات هست 

نسخه قدیم :

اطلاعات درگاه شامل ( ترمینال ای دی یا شماره ترمینال . شماره پذیرنده و یه کد $^!^%!&@!&^83 که کلید خصوصی شماست )

و در نسخه جدید باید به پنل وارد بشی و همنها رو هم میشه ببینی .

در مازول باید در قسمت بانک ملی :

اولین جای خالی شماره پایانه  یا همون ترمینال ای دی رو بزنید (شماره پایانه : 2x000xxxx)

در جای دوم باید کد پذیرنده رو بزنی     (140xxxx)

جای سوم هم که اون کلید خصوصی (%#^%@@%$8779323^^$)

اگر اشتباه میکنم راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

درست می فرمایید

سه تا شماره یا کد برای شما ارسال می شه که حداقل مشکل من این بود که کدها رو جا به جا وارد کرده بودم. در نتیجه می تونید با جابه جا کردن کدها آزمایش کنید که آیا مشکل اینه یا مشکل چیز دیگری هست

post-6629-0-24686700-1489603702_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...