رفتن به مطلب

فایل config

mani

پست های پیشنهاد شده

سلام_ اون فایلی که اطلاعاتی مثل نام دیتا بیس و یوزر و پسورد پایگاه داده توش ذخیره میشه کدوم قسمت هست؟

و ایا میشه بعد از اینکه فروشگاه رو روی لوکال ساختیم با ویرایش این فایل و بکاپ گرفتن از دیتابیس براحتی به سرور منتقل کرد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قبل از انتقال به قسمت تنظیمات - سئو برید و در انتهای صفحه انتقال خودکار دامنه رو غیرفعال کنید.

در انتقال مشکلی پیش نمیاد.

روش درست خروجی گرفتن از پایگاه داده روی لوکال رو میشه توضیح بدید؟ ایا قبل از خروجی گرفتن باید اسم دیتابیس رو عوض کنم و اسم دیتابیس روی سرور رو روش بذارم؟ مثلا الان اسم پایگاه داده من روی لوکال ecom هست و فرضا روی سرور اسم دیتا بیس shop هست ، قبل از خروجی باید اسمش رو عوض کنم shop بذارم؟ یا اینکه ربطی نداره؟

و اگه جوابتون اینه که باید عوض کنم و اسم روی هاست رو بذارم، ایا باید اسم کامل دیتا بیس رو بذارم یا اینکه همون shop کفایت میکنه؟ چون همونطور که میدونید یه اسمی هم خود سرور قبل از اسم انتخابی ما قرار میده

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

قبل از انتقال به قسمت تنظیمات - سئو برید و در انتهای صفحه انتقال خودکار دامنه رو غیرفعال کنید.

در انتقال مشکلی پیش نمیاد.

با سلام 

انتقال خودکار دامنه تو قسمت سئو در تنظیمات نبود

منم میخوام کل سایتم و کپی کنم تو یه سایت دیگه اما نشد

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

کدوم قسمت رو مشکل دارید؟

دیتابیس رو دانلود کنید و در دیتابیس جدید مقصد ایمپورت کنید.

پوشه های سایت رو زیپ کنید و در مقصد آپلود و اکسترکت کنید.

فایل setting  در پوشه config رو مطابق با اطلاعات جدید دیتابیستون ویرایش کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام وقتی فروشگاه رو لوکال بود مثلا تو جوملا اینه که علاوه بر این که اسم دی بی و یوزرو پس رو عو.ض کردی 

برای این که بتونی رو فضای هاست افزونه نصب کنی باید آدرس log و... رو که قبلا مثلا اینجوری بود 

f:/wamp/www/shoping

به آدرس هاست تغییر بدید این کار تو پرستا هم لازمه ؟ اگر بله چجوری؟

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...