رفتن به مطلب

قرار دادن کاتالوگ کنار شاخه

love me

پست های پیشنهاد شده

سلام میخوام کاتالوگ رو کنار شاخه قرار بدم سرچ کردم ولی چیزی پیدا نشد من داخل کاتالوگ مشخصه های محصول رنگ و سایز و .. ایجاد کردم ولی نتونستم بر اساس قیمت رو بسازم

و این که چطور باید بذارمش سمت راست درون شاخه ها

http://uupload.ir/files/jtja_%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%84%D9%88%DA%AF.png

نمونه اینو میخوام ولی پاک شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام از قسمت ماژولها،ماژول جستجوی لایه ای را پیدا کنید و وارد پیکربندی اش بشید. از قسمت قالبهای فیلترها  ، قالب موردنظر را ویرایش کرده و از قسمت فیلترها،فیلتر قیمت محصول را روی بله بگذارید.و ذخیره کنید.

لینک به دیدگاه

سلام از قسمت ماژولها،ماژول جستجوی لایه ای را پیدا کنید و وارد پیکربندی اش بشید. از قسمت قالبهای فیلترها  ، قالب موردنظر را ویرایش کرده و از قسمت فیلترها،فیلتر قیمت محصول را روی بله بگذارید.و ذخیره کنید.

چیکار کنم کاتالوگ بیاد بالای بالا؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

از بخش ماژول ها - موقعیت ها (جایگاه ها) دنبال displayLeftColumn بگردید و ماژول ناوبری لایه ای رو پیدا کنید حالا کافیه با کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) ماژول رو بیارید بالای ماژول های دیگه

لینک به دیدگاه

از بخش ماژول ها - موقعیت ها (جایگاه ها) دنبال displayLeftColumn بگردید و ماژول ناوبری لایه ای رو پیدا کنید حالا کافیه با کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) ماژول رو بیارید بالای ماژول های دیگه

من اینو ویرایش کردم درست شد.displayRightColumn ولی اگر از داخلش یک ماژول رو بردارم هم از شاخه ها و هم از صفحه اصلی حذف میشه

من میخوام فقط از شاخه ها حذف بشه باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثل قسمت جستوجوی لایه ای که توی home نیست ولی در شاخه هست

لینک به دیدگاه

توی قسمت جایگاه ها ،  روی ماژول مورد نظرتون که در جایگاه هست کلیک کنید تا برای ویرایش باز بشه از بخش استثناها صفحه category رو انتخاب و ذخیره کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...