رفتن به مطلب

مشکل قالب 1.4.4.1

warface

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشد میگم به تیم جدید پرستا شاپ پارسی.

فقط یه مشکل هست، اونم اینه که شما قالب پیش فرض رو از پایه فارسی کردین و با این کار قابلیت چند زبانه بودن رو از فروشگاه گرفتین! :(

یعنی فروشگاه اگر راست چین شده، کلا راست چین شده، حتی واسه زبان های چپ چین! و این یه ایراد محسوب میشه.

ممنون میشم اگر توضیحی پیرو این مطلب دارید اضافه کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فقط یه مشکل هست، اونم اینه که شما قالب پیش فرض رو از پایه فارسی کردین و با این کار قابلیت چند زبانه بودن رو از فروشگاه گرفتین! :(

یعنی فروشگاه اگر راست چین شده، کلا راست چین شده، حتی واسه زبان های چپ چین! و این یه ایراد محسوب میشه.

تا جایی که ما می دونیم تمام ورژن های قبلی هم همینطوری بوده. چاره ای هم جز این کار نیست!

درست زبان های دیگه هم راست چین شده اما غیر قابل خوندن نیست.

با این حال اگر خیلی اصرار دارید به زودی نسخه ای ارائه میشه که میتونید زبان فارسی رو به صورت چپ چین داشته باشید. شما کدوم رو ترجیح میدی؟

ما داریم تلاش می کنیم که این مشکل رو هم کلا حل کنیم که برای نصاب این مشکل حل شده و به زودی ارائه میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

تا جایی که ما می دونیم تمام ورژن های قبلی هم همینطوری بوده. چاره ای هم جز این کار نیست!

درست زبان های دیگه هم راست چین شده اما غیر قابل خوندن نیست.

با این حال اگر خیلی اصرار دارید به زودی نسخه ای ارائه میشه که میتونید زبان فارسی رو به صورت چپ چین داشته باشید. شما کدوم رو ترجیح میدی؟

ما داریم تلاش می کنیم که این مشکل رو هم کلا حل کنیم که برای نصاب این مشکل حل شده و به زودی ارائه میشه.

موفق باشید

تشکر برای پاسخی که دادین.

ترجیح من نسخه ای هست که هر دو نوع زبان (راست چین و چپ چین) رو به درستی پشتیبانی کنه.

یک سوال:

در بخش اول فرم ثبت نام، برای زبان انگلیسی علامت سوال به اول جمله انتقال پیدا کرده است که با تغییر دایرکشن از RTL به LTR چیدمان انگلیسی درست میشه اما فیلد هایی که برای ثبت نام یا ورود کاربر هستن جا به جا میشن.

ممنون میشم اگه راه حلی دارید ارائه بدین.

post-104-14373017259176_thumb.jpg

post-104-14373017259972_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قابلیت rtl و ltr رو ما خودمون میتونیم اضافه کنیم به این صورت که همه ی css ها یکبار به صورت rtl درست میکنیم و یک بار هم به صورت ltr به این صورت فالب چند زباه میشه ولی انجام این کار یکم مشکله

لینک به دیدگاه

قابلیت rtl و ltr رو ما خودمون میتونیم اضافه کنیم به این صورت که همه ی css ها یکبار به صورت rtl درست میکنیم و یک بار هم به صورت ltr به این صورت فالب چند زباه میشه ولی انجام این کار یکم مشکله

چیزی که شما میگید تا جایی که من می دونم برای 1.3 جواب میده.

لطفا اگر روش انجام چیزی که گفتین رو برای 1.4 با یک مثال بگید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

تشکر برای پاسخی که دادین.

ترجیح من نسخه ای هست که هر دو نوع زبان (راست چین و چپ چین) رو به درستی پشتیبانی کنه.

یک سوال:

در بخش اول فرم ثبت نام، برای زبان انگلیسی علامت سوال به اول جمله انتقال پیدا کرده است که با تغییر دایرکشن از RTL به LTR چیدمان انگلیسی درست میشه اما فیلد هایی که برای ثبت نام یا ورود کاربر هستن جا به جا میشن.

ممنون میشم اگه راه حلی دارید ارائه بدین.

دوست عزیز پرستاشاپ فارسی کاملا از قالب های استاندارد پشتیبانی میکنه. اگر قالب چپ چین شده باشه به درستی کار میکنه. اگر قالب پیش فرض نه. شما قالب های دیگه نصب کنید و امتحان کنید. مشکلات حل میشه.

مشکل قالب پیش فرض باید از طرف تیم اصلی رفع بشه که با اون ها در تماس هستیم و راه حل هایی هم به اون ها ارایه دادیم و خواهیم داد.

این کار برای یک قالب که کاملاً استاندارد وبهینه باشه امکان پذیره. اما قالب پیش فرض پرستا مشکلاتی در css داره که باید رفع بشه و نه توسط ما بلکه توسط تیم اصلی. ما در حال حل این مشکل هستیم.

لینک به دیدگاه

چطوری عوض کنم؟ توهین به انجمن نباشه ها فقط برای اینه که میخوام یک عکس مرتبط با سایت بگذارم :(

نه دوست عزیز هیچ ایرادی نداره که عکس صفحه ی اصلی فروشگاهتون رو عوض کنید فقط به عکسی که توی پنل ادمین نشون میده دست نزنید چون نسخه های جدید و به‌روز رسانی ها رو اونجا اعلام می کنیم و همه میتونن ببینن.

برای عوض کردن عکس صفحه‌ی اصلی فروشگاهتون مراحل زیر رو دنبال کنید:

پنل مدیریت » ماژول‌ها » بخش کاربری » ویرایشگر متن صفحه‌ی اصلی » پیکربندی

حالا به راحتی میتونید عکس مورد نظر خودتون رو قرار بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

ببخشيد من يه مشكل تو راست چين كردن قالب دارم

در قسمت قيمت محصولات اول ريال رو ميندازه و بعد مبلغ محصول اينم لينكش :http://www.banbaotoys.com

لطفاً كمك كنيد

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشيد من يه مشكل تو راست چين كردن قالب دارم

در قسمت قيمت محصولات اول ريال رو ميندازه و بعد مبلغ محصول اينم لينكش :http://www.banbaotoys.com

لطفاً كمك كنيد

اول به قسمت payment برید

و بعد برید currencies

برید سراغ ریال

و ببینید چه Formatting

براش انتخاب شده

اگر با تغییر دادن Formatting درست نشه باید روی

ویژگی direction توی

css

کار کنید

چیزی که شما میگید تا جایی که من می دونم برای 1.3 جواب میده.

لطفا اگر روش انجام چیزی که گفتین رو برای 1.4 با یک مثال بگید ممنون میشم.

به روشی میشه فقط یک فایل css

برای قالب داشت که من در قالبی که می خوام عرضه کنم این کار رو کردم (برای 1.4)

و قالب تنها یک فایل css

داره و اسم این فایل css هم دیگه global نیست هم اسم قالبه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ما در حال چند زبانه کردن یک قالب هستیم و به زودی ارایه خواهیم داد. روش چند زبانه کردن قالب و ماژول های مرتبط رو به زودی در انجمن قرار خواهیم داد و اگر دوستان این آموزش رو بخونن و رعایت کنن دیگه تمام قالب ها رو میشه چند زبانه کرد.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

ممنون من اينجوري حلش كردم:

تو قسمت مديريت > پرداخت > واحد پول ها > ريال > فرمت رو اين شكلي انتخاب كردم: 0,000.00X

(چهارمي)

اينجوري "ريال" سمت چپ مبلغ نشون داده ميشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...