رفتن به مطلب

مشکل فوری و مهم در مورد URL اصلی فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

به اشتباه فروشگاه را به جای اینکه در public html بسازم در قسمت پابلیک اچ دی ام ال ، فولدری ساختم به اسم PRESTASHOP و دیتا بیسی ایجاد کردم و برنامه را نصب کردم . و الان ادرس سایت  بزنید هیچ صفحه ای نمیاد ولی وقتی aaaaa.com/prestashop  میزنم صفحه فروشگاه پرستا بالا میاد امکانش هست راهنماییم کنید چطوری میتونم کاری کنم که دامنه اصلی سایت که aaaaa.com هست همان صفحه aaaaa.com/prestashop بیاید و این صفحه ادرسش پاک شود و چیزی نیاید . لطفا کامل و با توضیح مبتدیانه بگید که من که زیاد وارد نیستم متوجه بشم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام باید همه فولدراتون رو از پوشه prestashop انتخاب کنید و move اش کنید به root تون و سپس تنظیمات جدول ps_shop_url اتون طبق لینک زیر انجام بدید.

http://ipresta.ir/forum/topic/10007-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86/

لینک به دیدگاه

سلام باید همه فولدراتون رو از پوشه prestashop انتخاب کنید و move اش کنید به root تون و سپس تنظیمات جدول ps_shop_url اتون طبق لینک زیر انجام بدید.

http://ipresta.ir/forum/topic/10007-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86/

جوابیه هاستینگ به من  :

به منظور کمک به شما فایل ها از مسیر 

domains/aaaa.com/public_html/prestashop

به 

domains/aaaa.com/public_html

منتقل شدند.

همچنین در دیتابیس سایت و فایل ها نیز آدرس ها از 

aaaa.com/prestashop

به 

aaaa.com

اصلاح شد.

ولی با لود آدرس 

aaaa.com

آدرس در مرورگر به 

aaaa.com/prestashop

تغییر نموده و به دلیل عدم وجود فایلی در مسیر 

domains/aaaa.com/public_html/prestashop

خطای 403 دریافت میگردد که این عمل ریدایرکت نیز توسط برنامه سایت صورت میگیرد.

پیشنهاد ما به شما در این رابطه، تماس با شرکت سازنده ی اسکریپت و یا پشتیبان تخصصی برنامه ی مد نظر می باشد؛ یقینا ایشان با توجه به شناخت کامل از الگوریتم برنامه و یا اسکریپت، اطلاعات تخصصی تری در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد.

لطفا کمک کنید.

لینک به دیدگاه

راحت ترین کار برای شما که تازه نصب کردید این هست که تمام فایل ها و دیتابیسی که ساختید رو پاک کنید و دوباره مراحل نصب رو طی کنید با این تفاوت که بجای نصب در پوشه prestashop پرستاشاپ رو در همون پوشه public_html نصب کنید

لینک به دیدگاه

راحت ترین کار برای شما که تازه نصب کردید این هست که تمام فایل ها و دیتابیسی که ساختید رو پاک کنید و دوباره مراحل نصب رو طی کنید با این تفاوت که بجای نصب در پوشه prestashop پرستاشاپ رو در همون پوشه public_html نصب کنید

ممنون از شما دو بزرگوار ، چون تازه نصب کردم بهتر هست همه فایل ها و دیتایس رو که ساختم پاک میکنم مجدد میسازم

یا حق.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...