رفتن به مطلب

عدم آپلود و دانلود پس از انتقال به سرور جديد

پست های پیشنهاد شده

با سلام

پس از انتقال فروشگاهم كه نسخه 1.3 هم هست به سرور جديد محصولات دانلودي ام دانلود نميشه و حتي بعضي فايلهاي پي دي في كه براي تست در قسمت ضميمه محصولات هم گداشه بودم نيز دانلود نمبشه و در ساختن محصولات جديد هم نه ميتونم اضافه كنم (آپلود) و نه اگه دستي آپلود كنم نميشه دانلود كرد

و يك صفحه سفيد مياد البته كليد هاي بالاي قسمت مديريت هست و لي وسط صفحه سفيد ميشه و خطايي هم نميدهد.

يك مورد ديگه اينكه تو قسمت آپلود عكس ها هم در قسمت ويرايشگر متن هم دقيقا همين موضوعه و عكس ها هم آپلود نميشه و وسط صفحه سفيد ميشه

گفتم شايد ازانتقال به سرور جديد باشه يك نسخه 1.4 هم روي همون سرور تستي نصب كردم همين مشكل بود

به نظرتون مربوط به تابع خاستي ميشه كه به هاستينگم بگم يا مربوط به چيز ديگه اي؟

حدود 100 تا از محصولام دانلودي بود فعلا دستي ارسال ميكنم .لطفا مشكلم رو حل كنيد

من الله توفيق

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول چيزي كه خوندم گفتم شايد از دسترسي نادرست پوشه هاتونه اونها رو چك كنيد كه پوشه هاي مورد نظر 777 باشن

ولي گفتيد 1.4 هم نصب كردم اول دسترسي هاي پوشه ها رو چك كنيد و اگه درست بود طبق آموزش نصب

بازم مشكل داشتيد احتمال قوي هاستتونه و يكي دو تا تابع نيست كه بخواهيد بهشون بگيد و بعدا بازم دچار مشكلات عديده ديگه اي خواهيد شد

بهتره هاستتونو عوض كنيد و يا حتي مي تونيم در خدمتتون باشيم اگه مشكلتون رفع نشد :

لینک به دیدگاه

سلام

ديتا سنترم هتزنر است

سرور هم تقريبا معتبره

اگه بخواهم باهاشون صحبت كنم ،كدوم توابع ميتونه اين مشكل رو ايجاد كنه؟

كليه توابعي كه به اين موارد مربوط ميشه چي ميتونه باشه؟تا بپرسم ببينم فعاليه

همچنين از چيز ديگه اي نميتونه باشه؟

چون در هيچ مورد ديگه اي مشكل ندارم.روزي 20 تا سفارش دارم كامل انجام ميشه درگاه آنلاين خوبه.محصول وارد ميكنم و.. ولي فقط مشكل آپلود و دانلود دارم

راستي تو جوملا هم يك تستي ميزنم ببينم همينجوره؟

ممنون

اول چيزي كه خوندم گفتم شايد از دسترسي نادرست پوشه هاتونه اونها رو چك كنيد كه پوشه هاي مورد نظر 777 باشن

ولي گفتيد 1.4 هم نصب كردم اول دسترسي هاي پوشه ها رو چك كنيد و اگه درست بود طبق آموزش نصب

بازم مشكل داشتيد احتمال قوي هاستتونه و يكي دو تا تابع نيست كه بخواهيد بهشون بگيد و بعدا بازم دچار مشكلات عديده ديگه اي خواهيد شد

بهتره هاستتونو عوض كنيد و يا حتي مي تونيم در خدمتتون باشيم اگه مشكلتون رفع نشد :

لینک به دیدگاه

وسط صفحه سفيد ميشه

ديباگ رو فعال كنيد تا خطاي مربوطه رو ببينيد و تابعش هم نمايش داده ميشه ولي طبق تجربم بارها به دوستان توصيه مي كنم با رفع اين مشكلات هم بازم بعدا با اين هاست هاي ناسازگار به مشكل مي خوريد و بارها گفتم هاست معتبر با هاست سازگار با پرستا زمين تا اسمون فرق داره

پرستا توابعش ربطي به جوملا يا سيستم هاي ديگه داره و شايد بعضي مشترك باشن

لینک به دیدگاه

سلام و تشكر مجدد

در مورد ديباگر راهنمايي كنيد كه در كجاست و چژگونه فعال و مشاهده كنم.

در مورد هاست بنده ريسلري نيازم است و همچنين برنامه ها و cms هاي ديگري هم دارم در مورد اين موارد به خصوص ريسلري و همچنين ديتا سنتر و قيمت راهنمايي بفرماييد.

با تشكر

وسط صفحه سفيد ميشه

ديباگ رو فعال كنيد تا خطاي مربوطه رو ببينيد و تابعش هم نمايش داده ميشه ولي طبق تجربم بارها به دوستان توصيه مي كنم با رفع اين مشكلات هم بازم بعدا با اين هاست هاي ناسازگار به مشكل مي خوريد و بارها گفتم هاست معتبر با هاست سازگار با پرستا زمين تا اسمون فرق داره

پرستا توابعش ربطي به جوملا يا سيستم هاي ديگه داره و شايد بعضي مشترك باشن

لینک به دیدگاه

فعال کردن دیباگ

فایل config/config.inc.php رو باز کنید و دیباگ رو on کنید و نمایش خطاهای sql رو true

http://presta-shop.ir/Thread-152-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-Debug-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE?highlight=debug

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر

وقتي كه فعال كردم و قسمتهايي جهت آپلودu;s زدم اين خطا را داد

Warning: exec() has been disabled for security reasons in /home/mainsite/public_html/shop/images.inc.php on line 151

اما يكي از محصولات رو دانلودي كردم و هنگامي كه ميخواهم دانلود كنم يك صفحه سفيد مياد بدون هيچ خطايي

-اين خطاها كجا نوشته يا ثبت ميشوند.آيا همانموقع كه خطا رخ ميدهد نمايش ميدهد يا اينكه در جايي ذخيره ميشود؟

با تشكر

فعال کردن دیباگ

فایل config/config.inc.php رو باز کنید و دیباگ رو on کنید و نمایش خطاهای sql رو true

http://presta-shop.ir/Thread-152-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-Debug-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE?highlight=debug

لینک به دیدگاه

وقتي ديباگ رو فعال كنيد كه رديد خطاها در همون صفحه رويت ميشه

فعلا كه يه تابعش مشخص شده :

exec()

كلا گفتم با درست كردش هم به مشكلات ديگه اي مي خوريد

مي تونيد هاست يك گيگي كه گذاشتيم خريداري كنيد و محتويات ديگه به جز فروشگاه هم بريزيد توش بدون هيچ محدوديتي و سازگاري با انواع CMS ها و ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...