رفتن به مطلب

مشکل در پنل ادمین پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام ؛ من پرستاشاپ را کامل نصب کرده ام ولی هنگامی که میخواهم به پنل مدیریت بروم صفحه خالی برای من نمایش داده میشود ؛ مشکل از چیست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دیباگتون را روشن کنید تا خطاتون مشخص شود.

آموزش روشن کردن دیباگ هم در انجمن هست:
http://ipresta.ir/forum/topic/4130-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86-%D9%88-%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DA%AF-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE/

لینک به دیدگاه

سلام

دیباگتون را روشن کنید تا خطاتون مشخص شود.

آموزش روشن کردن دیباگ هم در انجمن هست:

http://ipresta.ir/forum/topic/4130-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86-%D9%88-%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DA%AF-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE/

روشن کردم این خطا اومد :

Fatal error: Declaration of AdminLoginControllerCore::viewAccess() must be compatible with AdminControllerCore::viewAccess($disable = false) in E:\src\project\web\prestashop\controllers\admin\AdminLoginController.php on line 27

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

روشن کردم این خطا اومد :

Fatal error: Declaration of AdminLoginControllerCore::viewAccess() must be compatible with AdminControllerCore::viewAccess($disable = false) in E:\src\project\web\prestashop\controllers\admin\AdminLoginController.php on line 27

متاسفانه پرستاشاپ در php ورژن ۷ مشکل داره و هنوز پشتیبانی نشده اگه php نسخه های قبل از ۵ استفاده کنی این خطا رو نمیده

لینک به دیدگاه

بنظر میرسه این مشکلیه که نسخه جدید xampp با پرستاشاپ داره. این راهکار رو تست کنید:

وارد فایل زیر بشید:

controllers/admin/AdminDashboardController.php

ابتدا خطا 43 عبارت زیر رو پیدا کنید:

public function setMedia()

و به این تغییر بدید

public function setMedia($isNewTheme = false)

سپس خط 45 رو از

parent::setMedia();

به

parent::setMedia($isNewTheme);

تغیی بدید. مشکلتون احتمالا حل میشه

این باگ در نسخه 1.7.4 پرستاشاپ هم رفع خواهد شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...