رفتن به مطلب

مشکل ناتوانی در بروزرسانی تنظیمات!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خسته نباشید

ی مشکل خیلی بزرگ دارم و تقریبا میشه گفت فروشگاه رو هواست. خواهشا هر نوع اطلاعاتی دارین بهم بگین برای رفع این مشکل!

از روز جمعه (21/2/1397) ساعت 21:26 سایت ما به مدت 4 ساعت 16 دقیقه down شده بود (به دلیل بکاپ گیری به قول پشتیبانی هاست!)

بعد این اتفاق بعضی از صفحات پرستا شاپ بعدمدتی در حال لود شدن با ارور کانکشن مواجه میشد و در هنگام ایجاد محصول یا ویرایش اطلاعات محصول با ارور "ناتوانی در بروز رسانی تنظیمات" مواجه میشیم.

الان تمام کاره فروشگاه ما مونده و نمیشه محصول وارد و یا ویرایش کرد یا به بعضی صفحات (مثل حالت باگ یابی(فعال نمیشه)) دسترسی داشت.

از پرستا 1.7.3.0 استفاده میکنیم و بگم که به پرستا 1.7.3.2 هم ارتقا دادیم و هیچ فرقی نکرد.

بعضی ها میگن به خاطر هاستت هست و ضعیف هستش ولی پشتیبانی هاست زیر بار نمیره و بعضی ها میگن موارد دیگه دخیله که نمیدونیم این موارد چیه.

خواهشا کمک کنید

با تشکر از دوستان و مدیران آی پرستا

اطلاعات سرور :

نسخه نرم‌افزاری سرور: LiteSpeed

نسخه PHP: 7.0.30

Memory limit: 128M

Max execution time: 30

Upload Max File size: 100M

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نسخه php رو 7.2 کنید و تست کنید. من خودم مشکل به روز رسانی محصول رو داشتم نسخه pgp رو عوض کردم درست شد. البته الان همین 7.0 هستم و مشکل نداره ولی امتحانش برا شما ضرری نداره

کش و... رو هم از تنظیمات پاک کنید بد نیست

بعد بک آپ گیری که کاری به سایت نداره شاید یه کار دیگه کردن. اگه دقیق بگن چه کاری کردن شاید کمکتون کنه بر شناسایی مشکل

ادرس سایتتون رو هم میذاشتید بد نبود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...