رفتن به مطلب

آپلود تصویر از روی هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من به تازگی پرستاشاپ رو نصب کردم،

من یه پوشه روی هاستم دارم که تصاویر برای شاخه ها، محصولات، لوگو و ...  رو بصورت مرتب دسته بندی کردم،  من نمی خوام تصاویر رو از سیستم خودم آپلود کنم

چطوری باید عکس برای محصول یا شاخه و ... رو از طریق هاست انتخاب کنم، چون وقتی کلیک میکنم پنجره ای برای آپلود فایل از سیستم خودم باز میشه..

ممنون میشم راهنمایی کنید:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من حالت چند فروشگاهی رو فعال گردم و اسم فروشگاه اصلی من نیوشا هستش و فروشگاه دوم rejimisalamati حالا میخام فروشگاه دوم رو حذفش کنم ولی نمیدونم باید چطوری انجامش بدم.

لطفا راهنماییم کنید

مرسی

عکسش رو اپلود کردم

post-16407-0-22290800-1533055028_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

من یه پوشه روی هاستم دارم که تصاویر برای شاخه ها، محصولات، لوگو و ...  رو بصورت مرتب دسته بندی کردم،  من نمی خوام تصاویر رو از سیستم خودم آپلود کنم

چطوری باید عکس برای محصول یا شاخه و ... رو از طریق هاست انتخاب کنم، چون وقتی کلیک میکنم پنجره ای برای آپلود فایل از سیستم خودم باز میشه..

کسی از دوستان نیس جواب منو بده؟؟ :( :(

لینک به دیدگاه

بعد از اینکه چند فروشگاهی رو فعال کردید بالا اکثر صفحات یه لیست میاره که می تونید فروشگاه مورد نظرتون رو برای اعما تغییرات انتخاب کنید. 

برای این منظور وارد منوی تنظیمات >> عمومی بشید، از بالای صفحه ، سمت راست، فروشگاه پیش فرض رو انتخاب کنید 
حالا چند فروشگاهی رو غیرفعال کنید 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

سلام 

تصاویر در نهایت به صورت دسته بندی شده در هاست آپلود میشه اما امکان اینکه شما تصویرتون رو از هاست آپلود کنید وجود نداره 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...