رفتن به مطلب

اپدیت فایل های اسیب دیده پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام

مدتی هست که احساس میکنم سایتم یه سری مشکلات پیدا کرده ، بنده از نسخه 1.6.0.14 و قالب الکترومارکت استفاده میکنم ، جدیدا موقع نصب بعضی ماژول ها یه سری ارورهای بخصوص داشتم که نشون میداد یه سری فایلا ها روی هاست ظاهرا حذف شده یا وجود ندارن درصورتی که قبلا این مشکلات رو نداشتم !

آخرین مشکل هم برمیگرده به نصب ماژول های درگاه پرداخت جامع که خطا حین نصب میداد و بعد از نصب علارغم تنظیمات درست نمایش داده نمیشد ! که با توجه به این مشکل نزدیک به 40 روز میشه فروش اینترنتی سایت قطع شده و باوجود هماهنگی با سازنده ماژول ، بانک و مدیر سرور به هیچ نتیجه ای نرسیدیم

سوال اینجاست که چطور میتونم همین ورژن پرستاشاپ رو که دارم بدون اینکه هیچ مشکلی در سایت و قالب بوجود بیاد بروزرسانی کنم یا اینکه کاری کنم که فایل هایی که حذف شدن و مشکل دارن جایگزین بشن ؟

آیا راهی هست بشه این مشکلات رو برطرف کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

طبق اموزش زیر میخواستم بروزرسانی رو انجام بدم ولی موقعی که ماژول click upgrade رو نصب میکنم متاسفانه وقتی میخوام وارد پیکربندی ماژول بشم ارور 500 internal server میده

http://ipresta.ir/forum/topic/5730-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE/

چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دیباگتون رو روشن کنید تا خطای سایتتون مشخص شود.

آموزش روشن کردن دیباگ

درود

این کار رو انجام دادم هیچ خطایی چه در قسمت مدیریت و ماژول ها و چه در قسمت فروشگاه نشون داده نمیشه ، فقط با این کار موقع باز کردن ماژول ارور از 500 به خطای 503 service unavailable تغییر پیدا کرد و کماکان ماژول با اینکه نصب میشه ولی نمایش داده نمیشه

خطایی هم موقع نصب به شرح زیر میده

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/gsmserve/public_html/tools/tar/Archive_Tar.php' (include_path='/home/gsmserve/public_html/tools/htmlpurifier/standalone:.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/gsmserve/public_html/classes/Language.php on line 942

[PrestaShop] Fatal error in module file :/home/gsmserve/public_html/classes/Language.php:

require_once(): Failed opening required '/home/gsmserve/public_html/tools/tar/Archive_Tar.php' (include_path='/home/gsmserve/public_html/tools/htmlpurifier/standalone:.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php')

لینک به دیدگاه

مشکل دیگه هم که مدتی هست باهاش مواجه شدم اینه که از قسمت مدیریت وقتی میخوام قالب ها رو باز کنم انقد زمان میبره که ارور 503 service unavailable میده

لینک به دیدگاه

درود

این کار رو انجام دادم هیچ خطایی چه در قسمت مدیریت و ماژول ها و چه در قسمت فروشگاه نشون داده نمیشه ، فقط با این کار موقع باز کردن ماژول ارور از 500 به خطای 503 service unavailable تغییر پیدا کرد و کماکان ماژول با اینکه نصب میشه ولی نمایش داده نمیشه

خطایی هم موقع نصب به شرح زیر میده

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/gsmserve/public_html/tools/tar/Archive_Tar.php' (include_path='/home/gsmserve/public_html/tools/htmlpurifier/standalone:.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/gsmserve/public_html/classes/Language.php on line 942

[PrestaShop] Fatal error in module file :/home/gsmserve/public_html/classes/Language.php:

require_once(): Failed opening required '/home/gsmserve/public_html/tools/tar/Archive_Tar.php' (include_path='/home/gsmserve/public_html/tools/htmlpurifier/standalone:.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php')

فایلArchive_Tar.phpرو مجددا توی مسیر public_html/tools/tar آپلود کنید احتمالا این فایل پاک شده.

لینک به دیدگاه

فایلArchive_Tar.phpرو مجددا توی مسیر public_html/tools/tar آپلود کنید احتمالا این فایل پاک شده.

درود

این کار هم انجام دادم تاثیری نداشت ، فقط خط ارور مربوط به فایل حذف شد

لینک به دیدگاه

یک فول بکاپ از فایل ها و دیتابیستون بگیرید و طبق آموزش ارتقا که در انجمن موجوده یک بار فروشگاهتون رو به آخرین نسخه 1.6 ارتقا بدید ببینید مشکل حل میشه یا خیر؟

لینک به دیدگاه

یک فول بکاپ از فایل ها و دیتابیستون بگیرید و طبق آموزش ارتقا که در انجمن موجوده یک بار فروشگاهتون رو به آخرین نسخه 1.6 ارتقا بدید ببینید مشکل حل میشه یا خیر؟

سلام

مشکل اینجاست که ماژول ارتقا رو نصب که میکنم وقتی میخوام وارد پیکربندیش هم بشم باز نمیشه و روی لودینگ ارور 503 میده ، روی پرستاشاپ دیگه که دارم تست کردم مشکلی نداشت ، ظاهرا سیستم مدیریتی پرستاشاپم مشکل پیدا کرده ، خودمم هیچ تغییراتی ندادم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...