رفتن به مطلب

برای یه فروشگاه در چه ابعادی یاید از پرستاشاپ استفاده کرد

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه سایت برای آموزش امنیت شبکه دارم و الان میخوام یه سایت مثل تیزلند بالا بیارم و فروشگاه آنلاین کتاب و لوازم تحریر بریزم. این سایت باید بخش لجستیک و انبارداری و ... رو به طور حرفه ای پشتیبانی کنه.

با یکی از دوستان صحبت می کردیم و در آخر بین پرستاشاپ و مجنتو دو به شک شدم

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید بدونم تا چه ابعادی از پرستاشاپ میتونم استفاده کنم، آیا تعداد فاکتور ها از 1000 تا در روز بالا رفت باید به مجنتو کوچ کنم یا خیر و ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 
وقت بخیر

بین پرستاشاپ و مجنتو (نسخه رایگان) تفاوت آنچنانی نیست اما نسخه تجاری مجنتو در صورتی که می تونید استفاده کنید بهتره.

در حال حاضر برخی از سایت های پرستاشاپی با چند هزار مشتری و چند هزار محصول دارن بدون مشکل کار میکنن

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

سلام 

وقت بخیر

بین پرستاشاپ و مجنتو (نسخه رایگان) تفاوت آنچنانی نیست اما نسخه تجاری مجنتو در صورتی که می تونید استفاده کنید بهتره.

در حال حاضر برخی از سایت های پرستاشاپی با چند هزار مشتری و چند هزار محصول دارن بدون مشکل کار میکنن

موفق باشید 

توی پرستاشاپ بیش از 500 فاکتور در روز مشکل نمی خودره؟

برای ووکامرس رو میدونم که روزی 20 تا بیشتر داشته باشی با مشکل مواجه میشی

ممنون میشم نظرتونو برای بدترین شرایط بگید

ممنوون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...