رفتن به مطلب

ماژول رایگان اتاجوی برای پرستا شاپ 1.4.6.2

پست های پیشنهاد شده

http://bazaar.presta-shop.ir/154-thickbox/prestashop-1462-atajoy-free-module.jpg

اتاجوی یک سیستم پیکی میباشد که هم اکنون در چند شهر بزرگ فعالیت میکند

ماژول پرداخت در محل اتاجوی برای پرستا شاپ پارسی توسط برنامه نویس تیم پرستا شاپ پارسی آماده شده و هم اکنون در دسترش شما عزیزان میباشد

قابلیت های کلیدی ماژول:

• سازگار بودن با پرداخت یک مرحله ای!
  • نمایش کد پیگیری به مدیر

http://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/atajoy/sefaresh.jpg

• ارائه ی کد پیگیری به مشتری (هنگام تایید سفارش و ارسال کد پیگیری به ایمیل مشتری)

http://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/atajoy/email.jpg

http://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/atajoy/sabtesefaresh.jpg

• دارای پنل پیگیری سفارشات اتاجوی در خود فروشگاه

http://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/atajoy/panele%20ekhtesasi.jpg

• دارای وضعیت اختصاصی

http://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/atajoy/amar.jpg

• اضافه شدن خودکار شهرهایی که در آینده به لیست شهرهای اتاجوی افزوده میشوند به ماژول
  • امکان استفاده از سایر روش های پرداخت در کنار ماژول اتاجوی

توجه: راهنمای نصب داخل فایل فشرده موجود میباشد. لطفا حتما قبل از نصب راهنمای آن را با دقت مطالعه کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

با سلام

ممنون بابت این ماژول ارزشمند.

من این ماژول رو طبق راهنما نصب کردم ولی قالبم رو به هم ریخت. قالب فروشگاه من همون قالب پیش فرض هست که یکم ادیت شده.

لینک به دیدگاه

با استفاده notepad++ و نصب ابزارک compare روی اون. تک تک فایل های قالب که در این ماژول هست رو با قالب خودتون باهم باز کنید و مقایسه کنید. هرجا تغییر کرده تغییر بدید. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

من به این ماژوا لحتیاج دارم

تمامی مراحل نصب رو طی میکنم و کاملا نصب میشه

زمانی که سفارش میخواد به مرحله ارسال برسه صفحه سفارش سفید میشه و ادامه پیدا نمیکنه

لینک به دیدگاه

سلام

پس از نصب اتاجوی هنگام افزودن به سبد محصولات با خطا مواجه می شم. که در عکس ضمیمه مشاهده می شه.

در ضمن در بخش های گوناگون با خطا مواجه هستم.

آدرس فروشگاه: medical-book.ir

http://www.medical-book.ir/img/EROR.jpg

لینک به دیدگاه

کاش شما از فروشگاه بنده دیدن می کردید.

تا قبل از نصب آتاجوی هیچ مشکلی نیست و بعد از نصب هم قالب به هم می ریزه و هم کلی خطا وجود داره که البته من خیلی متوجه نمیشم برای چی هست. در ضمن قالب من قالب پیش فرضه.

متاسفانه این ماژول ظاهرا درست کار نمی کنه و یا نیاز به راهنمای جامع تری برای نصب داره. وقتی که حامل پیش فرض چیزی غیر از آتاجوی باشه مشکل حل میشه ولی در زمانی که حامل رو آتاجوی قرار می دم مشکل بوجود میاد.

لینک به دیدگاه

من مشكلي نديدم توي سايتتون و اضافه شد به سبد

در ضمن بعد از نصب بايد حتما يه بار كامپايل كنيد كل سايتتون رو در تنظيمات و بخش كارايي كامپايل روشن و كش خاموش

اگر مشكل باقي است يا سرعت پايين اينترنتتون هست يا احتمالا safe mode توي هاستتون فعال نيست

لینک به دیدگاه

بارها گفتيم از هاست هاي رايگان نميتونيد انتظار كار خوبي داشته باشيد

اگه هاست رايگانه مشكل همينه اگر نه هاستتون ناسازگاره و احتمالا safe mode توي هاستتون فعال نيست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هاست فروشگاه اصلی که لینکش در پست اولم اومده رایگان نیست و همونطور که گفتم ماژول رو ازش حذف کردم اما برای تست از این هاست رایگان که متعلق به همان شرکت هاست اصلیه استفاده کردم.

می فرمایید safe mod رو چطور باید فعال کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز این ماژول فوق العاده کاربردیه

ولی من هرکاری کردم مشکلم حل نشد اول که قالب میریزه بهم (پست اول میگه تغییراتش را با قالب اول یکی کنید خوب بهتر نیست اصلا فایلهای قالب این ماژول و جایگزین نکنیم ) دوم اینکه

وقتی ماژول ship to pay رو میخوام پیکربندیش کنم صفحه ی پیکربندیش باز نمیشه

یک دنیا ممنون میشم کسی اگه کمک کنه

لینک به دیدگاه

شما عكساي سايتتون هم لود نميشه

در بخش مولد .htaccess و به روز كنيد

حالت safe mood هم پشتیبانی میگه ما نمیتونیم روشن کنیم به خاطر مسائل امنیتی

اين دقيقا همان بهانه هايي است كه مديران هاست به دليل عدم توان در تامين امنيت سرورهاشون و بستن جاهاي ديگه كه بايد به طور پيش فرض باز باشه مي گن!

ميتونيم در خدمتتون باشم براي ميزباني

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این ماژول رو از روی سایت حذف کردم رای همین مشکلی نداره.

لطفا این لینک رو مشاهده کنید:

http://organic.cloudsite.ir/shop/

سلام

به نظر میرسه که ماژول در ارتباط با وب سرویس با مشکل مواجه میشه، اون پیامی که موقع اضافه کردن به سبد نشون داده میشد[تصویری که گذاشتید] هم به همین دلیل بود.

اگه شما به ارورها و وارنینگ ها دسترسی دارید که اینجا قرار بدین تا ببینیم مشکل از کجاست، وگرنه با دیدن یه صفحه سفید که نشون از مشکل داره نمیشه به خود مشکل رسید و رفع ِش کرد

مشکل می تونه چیزایی مثل:

- افزونه ی SOAP روی هاست شما فعال نیست

- اطلاعات حساب کاربری شما در اتاجوی معتبر نیست

- وزن کالا ها صفر هست

و...

توی لینک بالا مشکلی از نظر بهم خوردگی قالب نبود، شما منظورتون دقیقن کجای قالب بود؟

موفق باشید

سلام و خسته نباشید

من به این ماژوا لحتیاج دارم

تمامی مراحل نصب رو طی میکنم و کاملا نصب میشه

زمانی که سفارش میخواد به مرحله ارسال برسه صفحه سفارش سفید میشه و ادامه پیدا نمیکنه

سلام

بالا عرض کردم که دقیقن همین هست که شما می گید و صفحه سفید قطعن نشونه ای از یه مشکل هست، اما ما یا باید از اروری که در ثبت میشه اطلاع داشته باشیم تا بتونیم کمک کنیم

شما عجالتن مسئله فعال بودن SOAP روی هاست خودتون رو از پشتیبانی هاست بپرسید و همچنین اطلاعات حساب اتاجوی که داخل تنظیمات ماژول وارد کردید رو دوباره چک کنید.

موفق باشید

____________________________________________________________________________________

سلام دوستان عزیز این ماژول فوق العاده کاربردیه

ولی من هرکاری کردم مشکلم حل نشد اول که قالب میریزه بهم (پست اول میگه تغییراتش را با قالب اول یکی کنید خوب بهتر نیست اصلا فایلهای قالب این ماژول و جایگزین نکنیم ) دوم اینکه

وقتی ماژول ship to pay رو میخوام پیکربندیش کنم صفحه ی پیکربندیش باز نمیشه

یک دنیا ممنون میشم کسی اگه کمک کنه

سلام

ببینید برای این ماژول همونطور که توی فایل راهنما هم نوشته شده، اسامی شهر ها باید دقیقن مطابق سیستم اتاجوی باشه، یعنی توی فرم آدرس به جای اینکه خریدار اسم شهر رو تایپ کنه، باید شهر خودش رو از یک لیست انتخاب کنه تا مسئله بالا تامین بشه. پس مجبوریم فایل های قالب رو که دارای فرم آدرس هستند رو ویرایش کنیم و واقعن چاره ی دیگه ای نداریم.

در مورد ship to pay بفرمایید که دقیقن چی میشه؟ یعنی وقتی رو لینک پیکربندی کلیک می کنید چه اتفاقی می افته؟

مهم - برای شما و هر کس دیگه ای که از قالب اختصاصی استفاده می کنه: بعد از جایگزینی فایل های قالب و کامپایل فایل ها، باید همه ی فرم هایی که به نوعی آدرس رو از خریدار می گیرند دارای فیلد شهر بصورت لیست افتادنی باشند. اگه اینطور نبود برای من یه پیغام خصوصی ارسال کنید تا از شما فایلی که باید تغییر داده بشه رو بگیرم و تغییرات رو روش پیاده کنم (یا اگه خودتون توانایی ش رو دارید اینکار رو انجام بدین)

موفق باشید

دوستان من، این ماژول بعد از نوشته شدن تست شده، احتمال ایجاد مشکل در مراحل نصب وجود داره و توی فایل راهنما هم نوشته شده که این همه دشواری و دردسر به چه دلیلی هست.

لازم هست که شما کمی صبور و پیگیر باشید.

بنظرم دونستن این موضوع که این ماژول قبلن برای فرد دیگه ای بدرستی کار کرده کافی هست که من نهایت تلاشم رو انجام بدم که خودم در درجه اول مشکل رو پیدا کنم و بعد هم مصرانه پیگیر حل اون باشم و [نه پاک کردن مسئله]. اینها همه مشروط بر این هست که استفاده از این ماژول برای کسی واقعن اهمیت داشته باشه.

ارادتـ مند.

لینک به دیدگاه

با تشکر

در مورد مواردی که فرمودید چک کردم و فقط وزن محصولات صفر هست. ولی من متوجه نمیشم که چرا هم ایجکس سبد خرید از کار میوفته و هم قالب به هم میریزه یعنی ستون سمت چپ کلن ناپدید میشه. ضمن اینکه قالب من قالب پیش فرض هست که کمی ویرایش شده.

لینک به دیدگاه

با تشکر

در مورد مواردی که فرمودید چک کردم و فقط وزن محصولات صفر هست. ولی من متوجه نمیشم که چرا هم ایجکس سبد خرید از کار میوفته و هم قالب به هم میریزه یعنی ستون سمت چپ کلن ناپدید میشه. ضمن اینکه قالب من قالب پیش فرض هست که کمی ویرایش شده.

خُب بعد از اینکه وزن کالا رو از صفر خارج کردید مشکل حل شد؟

اگه جواب منفی‌ئه، لطفن دیباگ رو فعال کنید و اروری که نمایش داده میشه رو اینجا بزارید. اون ارور جاوا اسکریپ اینجا کمکی نمی کنه (تصویری که صفحه قبل بود)

اگه ماژول حمل و نقل با مشکل مواجه بشه ایجکس سبد خرید کار نخواهد کرد، همینطور مورد دیگه ای که گفتید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...