رفتن به مطلب

مشکل ایندکس شدن محصولات

irantaze

پست های پیشنهاد شده

نقشه سایت رو همین الان زدم تو گوگل url هوشمند هم فکر کنم فعاله

سئوی پرستا شاپ ضعیفه کاش یه مقاله تخصصی واسه سئو میدادید

نقشه سایت رو هر دفعه که محصول اضافه میکنید آپدیت کنید و در گوگل وبمستر هم همینطور.

برای محصولاتتان کلید واژه بنویسید (خیله واجبه)

در قسمت سئوی سایت روی صفحه index یک سری کلید واژه و توضیحی از سایت خود بنویسید.

سرعت بارگزاری سایت خود را با امکاناتی که توی کارایی هست بالا ببرید ( توی سایت سرچ کنید پیدا می کنید )

سایت خود را در گوگل آنالیز هم ثبت کنید ( رتبه بالاتری کسب می کنید ) و کدی که به شما میدهد را در قسمت ماژول ها در ماژول گوگل آنالیز وارد کنید

از سایت های مرتبط به سایت خود ترافیک بگیرید مثلا اگر کامپیوتر کار میکنید بهتر است توی ی سایت کامپیوتری دیگر یا تبلیغاتی کامپیوتر تبلیغ کنید.

تبلیغات کنید .

اینها بیشتر کارهایی هست که من خودم انجام میدم و جواب هم گرفتم

تا حالا هم 1000 تا کالا توی گوگل ایندکس کردم

هیچ مشکلی نداشتم

سئوی پرستا شاپ یکی از بهترین هاست. نمیدونم چرا میگید سئوش ضعیفه.....؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزيز SEO پرستا در بين تمام سيستم هاي فروشگاه ساز بي نظيره و مقام اول رو داره در جهان

بعد مي گيد ضعيفه!!!!

شما بايد دسترسي هاي فايل روبات و ... هم درست كنيد

به ربات گوگل هم مهلت بديد كه بياد به سايتتون سر بزنه

لینک به دیدگاه

دوست عزيز SEO پرستا در بين تمام سيستم هاي فروشگاه ساز بي نظيره و مقام اول رو داره در جهان

بعد مي گيد ضعيفه!!!!

شما بايد دسترسي هاي فايل روبات و ... هم درست كنيد

به ربات گوگل هم مهلت بديد كه بياد به سايتتون سر بزنه

میشه این دسترسی فایل روبات رو توضیح بدید؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

چند وقته که فعالیت میکنید؟ فعالیتتون در چه زمینه ایه؟ آیا در سایت های معروفی مثل فیسبوک، توییتر و گوگل پلاس اکانت دارید؟ بازه ی زمانی به روز رسانی سایتتون چقدره؟

لینک به دیدگاه

فعالیت که 6 یا 7 ماهه فروشم رو شروع کردم یه 3 ماهی هست پرستا دارم در زمینه نرم افزار فعالم در فیسبوکم اکانت دارم

سایت تا همین ماه پیش بروزرسانی میشد ولی یه مدته نکردم

آدرس: www.softkade.net

لینک به دیدگاه

همونطور که میدونید گوگل یه موتور هوشمنده. زمانی که سایت شما برای یه مدت طولانی بروز رسانی نمیشه به سرعت افت رتبه پیدا میکنید (این در مورد الکسا و ... هم صدق میکنه)

دوم این که سه ماه خیلی مدت زمان کوتاهیه برای به نتیجه رسیدن. در ضمن نفرمودید اون زمان که فروشگاهتون رو بروز میکردید هر چند وقت یک بار بروز میشد؟

آیا فیلدهای مربوط به سئو (URL آشنا، تگ ها و ...) رو در پرستا شاپ پر میکردید موقع اضافه کردن محصول؟ آیا قالبتون رو بهینه کردید؟ آیا سایتتون روی سرورهای مناسبی قرار داره؟

همه ی این ها عوامل بسیار مهمی هستند. در صورتی که این موارد رو رعایت نکرده باشید قطعا نباید انتظار داشته باشید که در نتایج اول گوگل قرار بگیرید (نمونه بارزش فروشگاه خودم که یه مدت بسیار رونق گرفت و در صدر نتایج جستجوی گوگل بودم اما بخاطر یه مدت بروز رسانی نکردن با این که اون محصولاتی قبلی رو داشتم به سرعت بعد از یک ماه افت رتبه پیدا کردم و از رتبه ی الکسای 400000 رسیدم به حدود یک میلیون و خرده ای!)

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

سرورش که نت افرازه و عالیه

اون موقع که بروز میشد هر روز بود

اون فیلدها هم پر میکردم

قالب رو که بلد نیستم بهینه سازیش کنم

به هر حال خیلی ممنون. زمانی که با وردپرس کار میکردم البته هنوزم میکنم چندتا سایت غیرفروشگاهی دارم بازدید خوبی از گوگل و موتورهای دیگه میگیرم انتظار داشتم پرستا شاپم اینطوری باشه یه مشکل اینه که محصولات من به طور کلی در نتایج گوگل نمیان صفحه اول که سهله

سایتی نیست که ارزیابی کنه مشکلات سئو سایت رو بده؟

لینک به دیدگاه

ميتونيم براي SEO سازي فروشگاهتون در خدمتتون باشيم

اگر خودتو توانمنديد سري به اين سايت بزنيد مي تونيد سايتتون رو در اين سايت درج كنيد و اطلاعات مفيدي ميگيريد

http://gtmetrix.com/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...