رفتن به مطلب

مشکل در نمایش ارقام

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت همه اعضای فروم

من پرستاشاپ رو برای تست روی لوکال نصب کردم و یه مشکل کوچیک تو نمایش قیمتها دیدم که عکس اون رو ضمیمه کردم

post-113-14373017320343_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای رفع این مشکل از بخش مدیریت روی سربرگ "پرداخت" کلیک کنید سپس روی "واحد پول ها" کلیک کنید و ارز ریال رو ویرایش کنید. وارد قسمت ویرایش ارز ریال که شدید، قالب اون رو روی X0.000,00 قرار بدید و تیک "اعشارها" رو بردارید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
  • 2 months later...

سلام

من تمام مالیات ها و حتی قوانین مالیاتی را از سیستم حذف کردم.

اما باز هم تمام قیمت ها را بعد از کسر کردن 3 درصد نشان میدهد.

مثلا کالایی با قیمت خرده فروشی 400.000 ریال را 38.8000 ریال نشان میدهد.

منظور نسخه 1.4 میباشید.

لطفا راهنمایی کنید.

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام من یه مشکل دیگه دارم که چون تاپیک مهم بود همینجا بیان میکنم

با بعضی مرورگرها قیمت های محصولات سایت من رو مربع نمایش میده فقط هم این مشکل برای واحد پول ریال هست واحد پول تومان این مشکل رو نداره...

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه

با سلام من یه مشکل دیگه دارم که چون تاپیک مهم بود همینجا بیان میکنم

با بعضی مرورگرها قیمت های محصولات سایت من رو مربع نمایش میده فقط هم این مشکل برای واحد پول ریال هست واحد پول تومان این مشکل رو نداره...

ممنون میشم کمک کنید

مسیر زیر را در پنل مدیریت فروشگاهتون برید احتمالا درست میشه

تب پرداخت / واحد پول ها / ریال را ویرایش کنید / به جای عبارت ریال در بخش نماد، آنرا پاک کنید و دوباره تایپ کنید ریا / ذخیره کنید حالا ببنید هماهنگ شده با فونت فروشگاه، در نهایت همون ریال را تایپ کنید دکمه ذخیره را بزنید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

خدمت مدیران گل پرستا عرض کنم که بنده بعداز مشکلاتی که برای حام و ماژول رداختم پیش اومده بود با همکاری دوستان مخصوصا داداش بهمن گل حل شد مشکلی که دارم اینه:

مثلا قیمت محصول من 5000 تومان هست 50000تومان نشون میده!!!

www.seryal-shop.ir

لینک به دیدگاه

دوتا حالت وجود داره:

1. واحد پول پیشفرضتون ریاله و ضریب تبدیل تومان درست تنظیم نشده

2. واحد پول پیشفرضتون ریال بوده و سپس شما اون رو به تومان تغییر دادید (ارز پیشفرض رو از ریال به تومان) که در نتیجه باید قیمت تک تک محصولات رو دوباره به صورت دستی به تومان وارد کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من ماجول هموار نصب دارم:

ببینید من پیشفرض گذاشتم روی تومان همه قیمتها صفر شدن!

بعد که به تومان میذارم خب اینجورین که میبینید!

حالا اگرمشکل اینه که دونه دونه قیمتاشون عوض کنم خب چه کنیم این سیستم پرستا اینجوریه ولی من الآن 2تا مشکل دیگه دارم :

برای ارسال پیشتاز به جای اینکه 2500اضافه بکنه 100تومان اضافه میکنه!!!

بعد در پنل هموار هم 100000000000000 نشون میده!!!!!

کاش این ماجول هم مثل ماجول فروتل آپدیت میکردین

فکر میکنم بعداز فروتل این ماجول کاربرد داشته باشه

لینک به دیدگاه

UPPPPPP

دوست عزیز اینجا چت روم که نیست هی آپ مینویسید! سوال پرسیدید منتظر پاسخ بمونید. در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

جناب ماکه بیکار نیستیم خب درست جواب بدین

الآن 2ماه که من هزینه این سیستم کردم که شماها ادعا دارین عالیترین سیستم فروشگاهسازه ولی خودتون ببینید هر روز با یک مشکل جدید روبرو میشم

خب اینکه نشد شتیبانی

شما باید این مشکلاتو توی یک فایل آموزشی ارئه بدهید که من یا بفیه همکاران مجبور نباشیم تا میاییم 4 تا محصول اضافه کنیم یا به فروشگاهمون برسیم به خاطر 1 مشکل اعصاب خوردکن و از نظر شما کوچیک دست نگهداریم.

شما هم میتونستین این UPPPPPPPPP را پاک کنید و به فهم و شعور بنده توهین نکنید،مگر من گفتم چترومه؟خب وقتی موضوع میره ته لیست جوابی نمیگیره و شاید بنده عجله بی موردی داشتم!!!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

نمیشه مشکلات رو تو یه فایل آموزشی قرار داد چون یکی دو تا نیستند ، در این صورت باید یک کتاب ده هزار صفحه ای نوشته بشه .

در ضمن این اسکریپت رایگانه و هزینه ای پرداخت نکردین براش ، اینا مشکلات کوچیکی هستند که اهمیت چندانی هم ندارند .

تنها دلیل اینکه کاربرا به مشکل برمیخورن عدم دقت و عدم آشنایی کافی با سیستم هست ، پرستاشاپ نیاز به کاربر متوسط به بالا داره و مدیریتش هم در حدودی برای کاربران مبتدی گیج کننده هستش . پیشنهاد میکنم یا بسته پشتیبانی بگیرین ( سه ماهه ) که یکی پشتیبان سایتتون باشه و مشکلات رو براتون رفع کنه و آموزش بده که چطور باید پرستاشاپ رو مدیریت کنید ، یا به یک سیستم دیگر مراجعت کنید .

در حقیقت مشکل شما چیز ساده ایه و فوقش دو دقیقه وقت میبره درست کردنش ، اما میگم باید قلق کار دستتون بیاد یا اگه میبینید خیلی سخته مدیریتش میتونید از سیستم های دیگه که ساده ترن استفاده کنید .

اما اینجا ما با کمبود زمان مواجهیم و نمیتونیم به همه پست ها همزمان جواب بدیم یا بریم فروشگاه کاربر و براش مشکل رو رفع کنیم . ما تا یه حدی میتونیم کاربر رو راهنمایی کنیم ، حالا کاربر نمیتونه انجام بده خوب دیگه تکلیف مشخصه

مشکل شما هم اینه که تومان باید پیش فرض باشه . ضریب تبدیلش 1 باشه . ریال باید ضریبش 10 باشه . تمام !

لینک به دیدگاه

نمیشه مشکلات رو تو یه فایل آموزشی قرار داد چون یکی دو تا نیستند ، در این صورت باید یک کتاب ده هزار صفحه ای نوشته بشه .

در ضمن این اسکریپت رایگانه و هزینه ای پرداخت نکردین براش ، اینا مشکلات کوچیکی هستند که اهمیت چندانی هم ندارند .

تنها دلیل اینکه کاربرا به مشکل برمیخورن عدم دقت و عدم آشنایی کافی با سیستم هست ، پرستاشاپ نیاز به کاربر متوسط به بالا داره و مدیریتش هم در حدودی برای کاربران مبتدی گیج کننده هستش . پیشنهاد میکنم یا بسته پشتیبانی بگیرین ( سه ماهه ) که یکی پشتیبان سایتتون باشه و مشکلات رو براتون رفع کنه و آموزش بده که چطور باید پرستاشاپ رو مدیریت کنید ، یا به یک سیستم دیگر مراجعت کنید .

در حقیقت مشکل شما چیز ساده ایه و فوقش دو دقیقه وقت میبره درست کردنش ، اما میگم باید قلق کار دستتون بیاد یا اگه میبینید خیلی سخته مدیریتش میتونید از سیستم های دیگه که ساده ترن استفاده کنید .

اما اینجا ما با کمبود زمان مواجهیم و نمیتونیم به همه پست ها همزمان جواب بدیم یا بریم فروشگاه کاربر و براش مشکل رو رفع کنیم . ما تا یه حدی میتونیم کاربر رو راهنمایی کنیم ، حالا کاربر نمیتونه انجام بده خوب دیگه تکلیف مشخصه

مشکل شما هم اینه که تومان باید پیش فرض باشه . ضریب تبدیلش 1 باشه . ریال باید ضریبش 10 باشه . تمام !

برای منحرف نشدن موضوع این پست خواستین پاک کنید:

بهمن جان خب مشکلات عمومی که میشه در اوورد

درسته باید قلقش بیاد دستمون امّا تنهایی که نمیشه یا مرجع دیگری برای افزون شدن اطلاعات ما نسبت به این فروشگاهساز وجود نداره بریم اونجا تا اطلاعاتمون درست کنیم یا زیادشون کنیم.

درباره ماژول هم باید بگم خب درسته رایگانه امّا هموار 55.000تومان پول میگیره!

پس همچین رایگان هم نبوده ولی درسته نباید زیادی توقع داشت امّا خب این ماژوب فروتل که ادیتش کردین خب اینم احتیاج به همون آپدیتها که در پست دانوش برای ماژول فروتل اومده داره البته اگر خودتون و استفاده کندگان قبول دارن...

ممنون که وقت گذاشتی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...