رفتن به مطلب

چند درگاه همزمان

پست های پیشنهاد شده

سلام

فرض کنید من و شریکم داریم با هم تو یه سایت فعالیت میکنیم

مثلا من لب تاب و اون pc میفروشه . آیا راهی هست که بشه موقع پرداخت مبالغ بصورت خودکار به حسابهای جداگانه ریخته بشه

و مثلا من میخوام واسه کمک به یه موسسه خیریه که هیچ سایتی نداره ، پرداخت آنلاین بذارم (فرض کنید کارای بانکی اونو انجام دادم) و میخوام ماژول پرداخت جداگانه واسه این موسسه داشته باشم .

آیا راهی تو پرستا وجود داره ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر میکنم این کار ممکن باشه اما قطعا به یک الگوریتم کامل و برنامه نویسی زیاد نیاز داره. ایده ای که به ذهنم میرسه اینه که به طور مثال یک ماژول بانک x داشته باشید و یک ماژول بانک y سپس جوری تعریف بشه که ماژول بانک اول رو برای محصولات فروشنده ی لپ تاپ تنظیم کرد و ماژول بانک دوم رو برای فروشنده ی pc. البته قطعا این یه طرح خیلی سادست و خیلی بیشتر از اینا باید روش فکر بشه

اما مشکلی که هست اینه که قطعا چون هاستتون یک آی پی داره نمیشه دوتا حساب از یک بانک داشت!

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

البته شروین جان بدی این روش زرین پال اینه که به پرستا شاپ دیگه متصل نیست! مگر این که یجوری برای این مورد برای زرین پال ماژول نوشته بشه که فکر نمیکنم عملی بشه چون درگاه پرداخت دستی زرین پال با ماژول متصل به وب سرویسش خیلی فرق داره!

لینک به دیدگاه

تو پرداخت با زرین پال مشتری انتخاب میکنه که به کدوم حساب بره یا من ؟

فكر كنم گرفته باشي منظور رو ولي براي توضيح بيشتر خير

مه پول ميره به درگاهي كه براي اون شخص فعاله ولي در پنلش موقع ريختن پول ميتونيد چندين حساب تعريف كنيد و مثلا اينقدر به اين حساب و اين قدر به اين حساب ريخته شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...