رفتن به مطلب

چند سوال در مورد درگاه پرداخت و نحوه ی پرداخت

lvl3hdi

پست های پیشنهاد شده

سلام

در ابتدا بگم سرچ کردم ، تمام 11 صفحه ی بخش مشکلات و سوالات رو هم خوندم ولی به پاسخ نرسیدم

1. آیا حتما باید فروشگاه چند درگاه پرداخت از چند بانک مختلف داشته باشد ؟

2. آیا به تمام ماژول های پرداختی که به صورت پیش فرض در پرستا شاپ ( آخرین ورژن فارسی شده ) قرار دارد نیاز است ؟ مثلا این ماژول ها : DIBS ،Authorize.net AIM (Advanced Integration Method) ، پرداخت گوگل ، Hipay ، Kwixo و . . .. با حذف تمام این ماژول ها و فقط باقی گذاشتن چند ماژول مثل فیش بانکی و چک مشکلی برای فروشگاه پیش می آید ؟

3.برای سایتهای مخصوص فروش محصولات دانلودی ، بخش هایی مانند موجودی انبار ، تعداد محصول هنگام سفارش ، حمل و نقل و . .. بی معنی است ، چگونه میتوان تمام اینها رو حذف و یا غیرفعال کرد ؟ در بسته ی تنظیمات اولیه موجود در بازارچه این درخواست ها انجام میشود؟

با تشکر :heart:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خير

با يه درگاه از تمام كارت هاي عضو شتاب پشتيباني ميشه

خير

اون ماژول ها به دلايل مختلف از جمله تحريم و ... در ايران كاربردي ندارد و ميتونيد حذف كنيد

با كمي كنكاش ساده مي تونيد خدتون انجام بديد

تنظيمات / محصول

براي محصولات دانلودي هدفتون هم مي تونيد از اين بهره مند شيد تا ديگه مشتري براي دانلود ادرس منزلشو نده!

كم كردن فيلدهاي فرم ثبت نام

لینک به دیدگاه

ممنون از اینکه پاسخ دادید

ببخشید این سوال رو فراموش کردم بالا بپرسم :(

واحد پول باید روی ریال یا تومان باشد ؟ درگاه های پرداخت بانک ها واحد تومان رو قبول میکنند یا ریال ؟

لینک به دیدگاه

یعنی درگاه پرداخت بانک مثلا ملت ، فروشگاه رو مجبور نمیکنه که فقط محصولات رو به تومان یا ریال بفروشه ؟ فرقی نمیکنه براش ؟ برای این میپرسم که بعد از قرار دادن محصولات و گرفتن درگاه مشکلی از بابت این نباشه تا مجبور بشیم قیمت ها رو تغییر بدیم ( البته فکر کنم با تبدیل واحد باید قیمت ها اتوماتیک تغییر پیدا کنه ، من روی لوکال تست کردم ، قیمت ها صفر شد )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...