رفتن به مطلب

عضویت با تأیید ایمیل يا همون اعتبارسنجي ايميل

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده نياز به اعتبار سنجي ايميل يا همون عضویت با تأیید ایمیل دارم كه بتونم از صحت آدرس ايميل كاربر اطمينان داشته باشم.

فكر ميكردم قبلا در پرستا چنين چيزي بود ،اما الان هر چقدر ميگردم پيداش نميكنم،فكر ميكنم اشتباه ميكردم

مع هذا ،آيا اين امكان تنظيمات پرستا هست يا خير، . اگه نيست آيا ماژول اماده اون وجود داره ؟

همچنين اگه قرار باشه اون رو تهيه يا بدم بچه هاي برنامه نويس بنويسند خيلي مهم است كه اون كد هاي اعتبار سنجي كه به ايميل شخص ميره از يك ليستي باشه(و نه تصادفي) تا بتونم از اون كد ها استفاده اي هم ببرم،مثلا براي درج تخفيف وحتي بصورت خودكار اون كد در تخفيف سايت هم با مشخصاتي خاص(مثلا 10 درصد تخفيف براي همه محصولات )ثبت بشه تا اونهايي كه كد اعتبار سنجي شونو ثبت ميكنند تخفيف بگيرند ، (جالب تر اينكه اگه كد رو ثبت نكردند بتوانند عضو شوند و خريد كنند اما بدون تخفيف)

همچنين كلايه اين موارد به جاي ايميل اس ام اس هم بشود.

با اين تفاسير بنده :اولا ماژولي كه اول بار گفتم وجود داره؟

دوما يك چنين ماژولي با توضيحات فوق چقدر زمان و هزينه ميبرد؟(چون خيلي خيلي كاربردي است)

من الله توفيق

---

مطلبيدر اين پست بود كه به جايي نرسيد

http://presta-shop.ir/Thread-1307

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچنين ماژولي رايگان به اين نام:

activationbymail

Hi all,

Found this free module while surfing the net, thought it may be useful to some other users.

It allows customers to verify their account via a link sent by email, useful to stop people registering with fake email accounts.

:)

Jay

لینک به دیدگاه

همچنين ماژولي رايگان به اين نام:

activationbymail

Hi all' date='

Found this free module while surfing the net, thought it may be useful to some other users.

It allows customers to verify their account via a link sent by email, useful to stop people registering with fake email accounts.

:)

Jay[/left']

با سلام

هر چقدر گشتم با اين نام چيزي رايگان پيدا نكردم

البته دو تا برنامه با نام هاي

emailverify_v1.3

customerregistration v2

ديشب پيدا كردم

كه اولي لينك فعال سازي به ايميل ميفرسته و نه كد فعال سازي

چون من برام خيلي مهمه كه كد فعال سازي بفرسته به ايميل يوزر تا بتونم اون كد رو در تخفيف هام استفاده كنم

برنامه دومي هم هر چند دانوش جان لينك دادند ولي من اون برنامه رو خودم تو اون پست زدم و كاربردش رو اصلا متوجه نشدم

اگه ميشه دوستان نصب كنند (برنامه دومي رو) و كاربردش را بگويند

http://presta-shop.ir/Thread-1931

يك نكته ديگه اينكه اگه بخواهيم ماژول كد فعال سازي با اس ام اس بسازيم چقدر هزينه ميبره؟

هر دوتا برنامه رو ضميمه ميكنم

لینک به دیدگاه

ماژول ها همگي طبق استاندارد جهاني لينك فعال سازي درست مي كنند نه كد و شما بايد بسته به توان و امكانات بالقوه ماژول اون رو دست خوش تغيير كنيد تا مثلا كد بفرسته

يك نكته ديگه اينكه اگه بخواهيم ماژول كد فعال سازي با اس ام اس بسازيم چقدر هزينه ميبره؟

ماژول رايگانش موجوده

هم صبا پيامك هم نوين پيامك

لینک به دیدگاه

ماژول ها همگي طبق استاندارد جهاني لينك فعال سازي درست مي كنند نه كد و شما بايد بسته به توان و امكانات بالقوه ماژول اون رو دست خوش تغيير كنيد تا مثلا كد بفرسته

ماژول رايگانش موجوده

هم صبا پيامك هم نوين پيامك

سلام و تشكر

حاجي صبا پيامك و نوين پيامك براي فاكتور هاي جديد اس ام اس ميزنند ،من الان دارم از اون ماژول ها ،البته تغييرش دادم به وب سرويس يك شركت ديگه(چون اين 2 تا شركت متاسفانه براوب سرويس هزينه اوليه ميگيرند و اين در حاليه كه ديگه شركتها بايت وي سرويس و پنل اس ام اس هزينه نميگيرند)

مع هذا اگه ورژن خاصي از اينها رو داريد كه بابت ثبت نام اس ام اس كد فعال سازي ميفرسته معرفي بفرماييد كه شديدا نيازمندم

متشكر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...