رفتن به مطلب

خطای Fatal error

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک سایت فروش محصولات دانلودی را دارم بعضی از کالاها رو میخوام رایگان باشه قیمتش که صفر هست وقتی مشتری به سبد اضافه میکنه و می خواد مراحل پرداخت طی بشه توی مرحله آخر بعد از مرحله ارسال خطای

Fatal error رو میده اما محصولی که قیمتش صفر نباشه مشکلی نداره

آیا تنظیمات خاصی واسه کالاهای رایگان باید انجام بشه؟؟

www.digidl.ir

متشکر از همه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوستان

من دسترسی پوشه دانلود رو به 777 تغییر دادم ولی بازم درست نشد

میشه بگین دقیقا باید هاست چه امکانیش باید فعال بشه تا این کار راه بیفته؟

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

نسخه پرستا شما چنده؟

قبلاً مشکل داشتید یا تازه اینطور شده؟

جدیدن ماژولی نصب نکردید؟

پرستا در این زمینه مشکل نداره و مشکل از پیکربندی یا هاست شماست

لینک به دیدگاه

سلام

نسخه1.4.8.2

جدیدا ماژول زرین پال رو فقط نصب کردم

آدرس سایت

digidl.ir

من خواستم بن واسه کالاهای رایگان تعریف کنم ولی هرکاری میکنم پیغام میده که این کد تخفیف منقضی شده

ممنون اگه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

من تونستم مشکل بن رو حل کنم ولی فقط میمونه همین خطای fatal error

این خطا وقتی رخ میده که جمع پرداختی سبد من صفر است و وقتی که جمع سبد صفر نباشه مشکلی نداره و گزینه پرداخت میاد و خرید ادامه پیدا میکنه..

اول خیال میکردم مشکل از کالا ها هست که قیمتشون صفره ولی وقتی قیمت به کالا دادم مثلا1000تومن و بعد کد تخفیف گذاشتم 100درصد که کل مبلغ کالا رو تخفیف بده باز جمع سبد صفر میشه و باز خطای fatal error

لطفا همفکری کنید تا این مشکل حل بشه ممنون از همه

لینک به دیدگاه

دوست خوبم قرار نیست با روشن کردن دیباگ مشکلتون حل بشه! باید دیباگ رو فعال کنید و ببینید در سایتتون چه خطایی نمایش داده میشه تا بشه راهنماییتون کرد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

متن درون فایل :

[28-Sep-2012 16:10:08 UTC] PHP Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/itinfoba:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/itinfoba/public_html/config/config.inc.php on line 52

[28-Sep-2012 19:09:49 UTC] PHP Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/itinfoba:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/itinfoba/public_html/config/config.inc.php on line 52

[28-Sep-2012 22:00:55 UTC] PHP Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/itinfoba:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/itinfoba/public_html/config/config.inc.php on line 52

[29-Sep-2012 07:03:02 UTC] PHP Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/itinfoba:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/itinfoba/public_html/config/config.inc.php on line 52

لینک به دیدگاه

اول باید بخاطر پیگیری هاتون تشکر کنم و بعدش اینکه راه حل چیه ؟ نسخه من 1.4.8.2 هستش اگه صبر کنم نسخه جدید بیاد و ارتقا بدم سیستممو بنظرتون امکان داره این مشکل حل بشه؟

بازهم تشکر میکنم از همه

لینک به دیدگاه

فعلا به نسخه 1.4.9 که منتشر کردیم ارتقا بدید (البته فکر نمیکنم مشکلتون حل بشه چون به احتمال زیاد باید تغییراتی در هاستتون اعمال بشه). حالا بازم به سرویس دهنده ی هاستتون بگید اون تابع رو فعال کنند ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...