رفتن به مطلب

بعد ازدادن اطلاعات دیتابیس نمیره

پست های پیشنهاد شده

سلام نشخه 149 را نصب کردم و همان مشکل امدم نسخه 148 وقتی اطلاعات دیتابی سرا بعد ازصفحه 3 میدهم همه را قبول میکند . ولی مرحله بعد نمیرود / وقتی بعد ازجند دقیقه میزنم مرحله بعد را اخطار میدهد ___هم اکنون یک پایگاه داده‌ی پرستا شاپ وجود دارد، لطفا آن را حذف نموده یا پیشوند را تغییر دهید.

بار ها همین مشکل تکرار شده پاک کردم ونصب کردم همه در ان مرحله ماند . من قبلا نسخه قدیمی را نصب کرده بودم در این سرور که بعلت مشکل در ie باک کرده بودم تا می ایم این نسخه را نصب کنم این ارور دست بر دار نیست ؟

لطفا راهنمایی . ممنون میشم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله روی لوکال . عرض کردم نسخه های قدیمی را نصب کرده بودم این نسخه مشکل داشتم جند بار انهم

یک مشکل دیگر که دارم همیشه منباید فایل را زیب کنمتا رو سی پنل بازبشه و رار بازنمیکنه

در قسمت که یوزر و و پس را می دادیم برای ادمین را نمی یاره . یعنی نمی رسم به ان صفحه .یک صفحه مانده به انکه اطلاعات دیتابیس را می دهم یک چرخونه میاید و می چرخد بعد ازمدتی سبز می شه یعنی قبول می کنه ولی بدون هیچ اخطاری میماند همان صفحه.

لینک به دیدگاه

دوستان اطلاعات اشتباه ندید لطفاً

روی لوکال فقط مرحله آخر خطا می دهد نه این مرحله. پست های دوستان پاک شد تا ابهام ایجاد نشه.

شما در حالت انگلیسی نصب کن و نتیجه رو اعلام کن.

لینک به دیدگاه

دانوش عزیز

ایشون یه کمی تو تایپ کردن و رسوندن مطلب مشکل دارن. باید اشکالشون رو تو جاهای مختلفی که مطرح کردن بخونید تا متوجه بشید .

1- مرحله 3 به مرحله بعد نمیرود

2- قبلا روی همین سرور نصب کرده بودم

3- روی لوکال

4- روی سیپنل باز نمیشه

و ....

شما چه برداشتی از این مطالب دارید ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اقا من کلید اسکب مشکل داره ان ها را با پی سی تاب کرده بودم ببیخشد مشکل از کیبرد است فاصله را نمی ندازد

مشکل را ساده تر از این نمی دانم چه طور بگم

در سروی که قبلا نسخه از این فروشگاه را نصب کده بودم مشکلی نداشت امدم . 1.4.9 را نصب کردم مراحل نصب کامل امد تا انجای که اطلاعات دیتابیس را می خواهد ( در انجمن دو نفر دیگر هم همین مشکل مشابهی راداشتند اما جوابی نیامده ) تمام اطلاعات دیتابیس را وارد کردم قبول دیتابیس هم می سازه ولی مرحله بعد نمی ره . حالا می یام کلید بعدی که در پایین صفحه نصب است را می زنم . اخطار می ده _هم اکنون یک پایگاه داده‌ی پرستا شاپ وجود دارد، لطفا آن را حذف نموده یا پیشوند را تغییر دهید.

بعدش امدم اسم ادمین را عوض کردم و فایل INSTALL را پاک کرده فروشگاه بالا امد ولی مشکل اینه الان مدیریت نمی ره

چرا ؟ جون ان صفحه که من بایداطلاعات ادمین را می دادم را نیاورد و در صفحه نصب قسمت اطلاعات دیتابیس گیر می کنه و دیگه نمی ره

بارها تست کردم حتی در دو تا سرور = من ساب دامن درست کردم و در لوکال نصب میکنم

در صورت امکان راهنمایی کنید و یا کدام نسخه بدون مشکل کامل فارسی شده را معرفی کنید من نصب کنم . متاسفانه 3 باراز galina سوال کردم که نسخه فروشگاهش جیه جواب نداد چون تنها نسخه ای است که دیدم با IE مشکل نداره زیاد

لینک به دیدگاه

سلام به tabgol عزیز

هر چند که همین مطلبی هم که نوشتی مشکل املایی زیاد داره

من به خاطر شما ، همین الان 1.4.9 رو از همین انجمن دانلود کردم و با استفاده از نرم افزار wamp روی سیستمم نصب کردم و بدون هیچ مشکلی نصب شد و همه ی قسمتهاشم کار میکنه

شما یک دیتابیس جدید ایجاد کن و تو قسمت دیتابیس فقط نام دیتابیس رو عوض کن و بقیه موارد رو دست نزن

سپس دکمه ی زیرش رو بزن

باید پیغام بده که دیتابیس متصل است

بقیه قسمت های صفحه رو هم دست نزن و فقط دکمه "بعدی" رو بزن

ایشالا درست میشه

لینک به دیدگاه

مشکل بر طرف شد

کسانی که این مشکل را دارند . در نصب زبان بغیر فارسیرا انتخاب کنند . نصب انجام می شودو اما بازمرحله اخر ان قسمت که اطلاعات ادمین را می دهیدنمی رود که مشکلی ندارد . در قسمت که فروشگاه را اپلود کرده اید رفته نامادمین را تغییربدهید مثلا admin44 وپوشه install را پاک کنید .برای ورود به مدیریت به ادمین توجه کنید مثال www.xxxx.com/admin44/index.php

قابل توجه دوستان این نسخه بر خلاف نسخه های قبل با ie مشکل ندارد و محصولات را به سبد خریداضافه میکند

دو ستان برای فارسی کردن مدیرت ازکجا اقذام کنم ؟

لینک به دیدگاه

اقا Danoosh گفتم که فارسی نیست .مجبورشدم انگلیسی نصب کنم .در صورت ممکن لغت انگلیسی

اش را بنویسیدتا بتونم پیدا کنم در مدیریت . جون مدیریت من کلا انگلیسی است

لینک به دیدگاه

در کارمندان ائد یت نیست

هیچ راهی نیست؟ نسخ های نیست کامل باشه؟ فروشکاه را تونستم فارسی کنم مدیرت نشد نتو نستم فارسی کنم

من پو شه 4 مگ را اپلود نکردام احتمال داره ار اون باشه؟ کهمدیریت فارسی نمی شه ؟ نظری ندارید ؟در کجا مطرح کنم ؟

درست شد. جهت اطلاع کسانی که مشکل منو دارند

در قسمت پروفاایل بالای سایت جای که 3 گزینه مشخص است پروفایل . دیدن فروشگاه و خروج رفته زبان را فارسی کرده سیو شود . منو فارسی می شه

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

والا دوستان عزیز من روی cpanel دارم تست میکنم .. چه انگلیسی چه فارسی نصب نمیکنه !

یه بار میزنم loadingesh میاد اما به جای اینکه بره مرحله بعد همونجا میمونه دوباره میزنم A Prestashop database already exists, please drop it or change the prefix.

فارسی هم که میگه قبلا نصب شده و اینا !

چه کنم ؟

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به اینکه این همه کاربر، روی سرورهای مختلف، پرستاشاپ رو نصب کردند و مشکل شما رو ندارند، پس مشکل از پرستاشاپ نیست

من تو سایت اصلی هم جستجو کردم و مشکل شما رو چند نفر دیگه هم داشتند ولی جوابی براشون نوشته نشده بود. البته دو نفر گفته بودند که خودبه خود درست شده و یکی دو روز بعد تونسته بودند نصب کنن

ولی باید توجه داشته باشید که هیچ چیزی خود به خود درست نمیشه و به نظر من تنها احتمالی که میشه داد تغییرات در هاسته

شما هم با هاستت تماس بگیر و همچنین error log رو بررسی کن و خطاها رو اینجا بذار

لینک به دیدگاه

مشکلات نصب در فایل لاگ سرور ذخیره میشه و لاگ که خود پرستا ذخیره میکنه

اگر مشکلی دارید میتونید از طریق بازارچه بسته نصب رو سفارش بدید

در این موارد هیچ کمکی نمیشه کرد تا زمانی که لاگ سرور شما رو ندیده باشیم.

لینک به دیدگاه

والا دوستان عزیز من روی cpanel دارم تست میکنم .. چه انگلیسی چه فارسی نصب نمیکنه !

ربطي به مديريت هاستتون نداره و من فكر مي كنم روند نصبتون رو درست طي نميكنيد و ربطي به هاستتون نداره

تا كسي به عنوان پشتيبان وارد سيستمتون نشه نميشه اظهار نظر دقيق كرد

سعي كنيد راهنماي نصب فارسي رو از بازاچه به رايگان دانلود و طبق آموزش پيش بريد

لینک به دیدگاه

آخه اصلا هیچ مشکلی نداره !

مراحل نصب هم بنده 3 سالی هست که دارم با پرستا کار میکنم... این مشکل واقعا منو گیر انداخته!

بعد از دادن اطلاعات دیتابیس چک میکنم میبینم وصله میزنم لودینگ میکنه باز میاد همین صفحه صفحه بعدی نمیره ! اگر کسی هست کمک کنه من بهش شناسه و رمز بدم خودمش ببینه ! چه مشکلی هست

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...