رفتن به مطلب

بخش Country Restrictions در نسخه ی 1.4.9 کار نمی کند

warface

پست های پیشنهاد شده

سلام

طی آزمایشی که جهت محدود کردن دسترسی فروشگاه برای آی پی های غیر ایرانی انجام دادم، متوجه شدم که بخش Country Restrictions کار نمی کنه!

با وجود این که توی چک لیست ها فقط درگاه های پرداخت بانکی کشور ایران تیک خورده بود اما با هر آی پی دیگه (با استفاده از چیز شکن) وارد می شدم، به درگاه های بانکی دسترسی داشتم!

حتی با وجود پاک کردن کش و کوکی این موضوع پابرجا بود.

خواهش دارم که اگر امکان داره به این موضوع رسیدگی کنید چون از نظر امنیت در پرداخت مهم هست.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما در برگه پرداخت

و قسمت محدوديت هاي پرداخت

تيك هايي كه براي كشورها خورده تنها تيك كشور ايران رو فعال كنيد و بقيه رو برداريد تا درگاهي كه صحبتشو مي كنيد براي غير ايراني رويت نشه و در مورد دسترسي كل سايت بايد چك شه و دقيق بررسي كنه يكي

و ذخيره

لینک به دیدگاه

شما در برگه پرداخت

و قسمت محدوديت هاي پرداخت

تيك هايي كه براي كشورها خورده تنها تيك كشور ايران رو فعال كنيد و بقيه رو برداريد تا درگاهي كه صحبتشو مي كنيد براي غير ايراني رويت نشه و در مورد دسترسي كل سايت بايد چك شه و دقيق بررسي كنه يكي

و ذخيره

تشکر از پاسخ شما

این کار به طور دقیق انجام شده اما نتیجه ای در پی نداشته. شما می تونید این مورد رو رو نسخه ی خودتونم تست کنید.

لینک به دیدگاه

شما به اين نكته توجه مي كنيد و انجام داديد؟

http://sakarshop.com/4/img/admin/warn2.pngبرای استفاده از مکان یابی، لطفا این فایل را دانلود کنید قرار دهید tools/geoip/ directory و از حالت فشرده خارج نموده در شاخه

لینک به دیدگاه

شما به اين نكته توجه مي كنيد و انجام داديد؟

http://sakarshop.com/4/img/admin/warn2.pngبرای استفاده از مکان یابی، لطفا این فایل را دانلود کنید قرار دهید tools/geoip/ directory و از حالت فشرده خارج نموده در شاخه

بازم تشکر

اما این چیزی که شما گفتین مربوط به محدود کردن کلی فروشگاه از آی پی های خاصی هست در صورتی که من می خوام طبق قابلیتی که خود پرستا شاپ به ظاهر داره فقط پرداخت رو برای آی پی های غیر ایرانی محدود کنم نه دسترسی کلی به فروشگاه رو.

البته با این موردی که شما اشاره کردین میشه کاری شبیه به این رو انجام داد با توجه به گزینه ایی که اونجا وجود دراه. اما آیا نمیشه فقط پرداخت رو محدود کرد؟

لینک به دیدگاه

یک گزینه در زیر صفحه حمل > کشورها هست. این مورد رو تست کنید.

دو گزینه هم در صفحه مکان جغرافیایی هست:

نحوه مکان یابی برای کشورهای مسدود شده

نحوه مکان یابی برای کشور های تعریف نشده (یعنی نا مشخص یا عدم تشخیص)

که میشه تنظیم کرد سفارش ندن اما شاخه ها رو ببینن

لینک به دیدگاه

پس به پست شماره دو مراجعه كنيد

تنها كافيه تنها تيك كشور ايران فعال باشه

با اين امكان پرداختتون تنها براي كشور ايران فعال ميشه و براي كشورهاي ديگر درگاه پرداختون نمايان نميشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...