رفتن به مطلب

تغییر حالت کلی در شاخه ها

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت اساتید محترم .

بنده می خوام یکی از اساتید یک قالب اختصاصی برای فروشگاه لوازم جانبی موبایل طراحی کنه . مساله ای که دارم اینه که می خوام دسته بندیم متفاوت باشه به این شکل :

شاخه ها > لازم جانبی موبایل >

لوازم جانبی سامسونگ

لوازم جانبی نوکیا

که مثلا وقتی روی لوازم جانبی سامسونگ کلیک میشه به جای اینکه تمامی محصولات مربوط بیاد , اسم گوشی های سامسونگ که قبلا خودم تعیین کردم که تو اون دسته باشن بیاد و با کلیک و انتخاب مدل گوشی وارد قسمت محصولات مربوط به اون مدل گوشی بشه ( امید وارم تونسته باشم منظورمو برسونم )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده و يا ديگر مديران در خدمتتون هستيم

اگر دوست داريد بنده در خدمتتون باشم مي تونيد به امضام مراجعه كنيد و فرم تماس با ما

هدف كاريتون بايد همراه با ماژول نويسي صورت بگيره و مي تونيد يك ماژول مخصوص قالبتون بنويسيد يا بنويسند تا هدف كاريتون برآورده شه چون همراه با مديريت هست و بايد حتما ماژول نوشته شه

شما مي توني قالب سفارش بدي و براي تامين هدفت به صورت مجزا ماژول و دخالتي هم توي كار هم ديگه ندارن اين دو

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم مشکلی باشه. در شاخه بندی آزادید. فکر نمیکنم نیازی به ماژول جداگانه داشته باشید.

برای طراحی قالب هم میتونید از طریق فرم تماس با ما در بازارچه تماس بگیرید و طرح دلخواه رو شرح بدید

لینک به دیدگاه

دانوش جان به نكته اينكه گفتن قابل مديريت باشه توجه كن

بايد ماژولي طراحي شه كه ايشون بتونن در پيكربندي ماژول طبق درخواست هاشون مثلا تيك كنندو سفارشي است و بسته به مشتري نميشه روي قالب شما به صورت پيش فرض بزاريد مگه اينكه اين قابليت رو نخوان و پيش فرض طراح قالب براتون رويت شه و اين در حالي است كه نميخوان هر دفعه شاخه اي رو غير فعال كنند كه نوشن بده يا نده

که مثلا وقتی روی لوازم جانبی سامسونگ کلیک میشه به جای اینکه تمامی

محصولات مربوط بیاد , اسم گوشی های سامسونگ که قبلا خودم تعیین کردم که تو

اون دسته باشن بیاد و با کلیک و انتخاب مدل گوشی وارد قسمت محصولات مربوط

به اون مدل گوشی بشه

لینک به دیدگاه

متوجه منظورشون شدم. میشه با سیستم شاخه بندی چیزی که خواستند طراحی کنیم.

فقط تغییراتی جزیی در قالب کافی است. البته باید با خود ایشون صحبت کنیم تا دقیق تر موضوع بررسی بشه.

می تونید از طریق فرم تماس با ما با ما ارتباط داشته باشید یا شماره های موجود در بازارچه تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...