رفتن به مطلب

ایجاد فایل در مسیر خاص در php

ramtin2025

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من دارم تلاش میکنم از طریق اطلاعاتی که از اینجا و سایت اصلی پرستاشاپ جمع آوری کردم یه ماژول طراحی کنم

یه راهنمایی از دوستانی که تسلط به php و پرستاشاپ دارن میخوام

قصد دارم هنگام نصب ماژول یک فایل با اطلاعات مشخص شده در آدرسی که میخوام ایجاد کنم (مثلا پوشه classes پرستا)

در php باید از چه دستوری استفاده کنم. همچنین ایجاد پوشه رو هم بفرمائید.

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه از ماژول هايي با اين هدف خارجي مي ديديد كه دستي بايد طرف اين رو توي اون پوشه بريزه

يعني در نمونه هاي خارجي شما مثلا فايلي رو دستي بايد در پوشه هاي مد نظر بريزيد نظير مثلا فروتل وطني و پرستا اين امكان رو تا جايي كه مي دونم در هنگام نصب به شما نميده

لینک به دیدگاه

آره شروین جان اونا رو دیدم

ولی میخواستم بدونم میشه کاری کرد که کاربر لازم نباشه دستی بریزه

راستش من واسه ایجاد یک برگه تو قسمت مدیریت لازمش دارم

لینک به دیدگاه

برای این کار نیاز به تابع mkdir دارید. لینک زیر کلی در مورد این تابع و نحوه استفادش توضیح داده:

http://php.net/manual/en/function.mkdir.php

از کد زیر هم میتونید برای ایجاد یک فایل استفاده کنید که در صورتی که فایل پیدا نشه یه فایل با اون نام میسازه (در همون پوشه ای که فایل php j تون قرار داره)

$ourFileName = "testFile.txt";$ourFileHandle = fopen($ourFileName, 'w') or die("can't open file");
fclose($ourFileHandle);

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بله ولي در پرستا فكر نكنم قابل پياده سازي و عملي در ماژول هاي پرستا باشه مهرشاد جان و اين تنها با كار با ساخت php هاي ساده است كه مثلا يه چيزي مي خوايد ايجاد كنيد

حالا بايد تست كنيد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...