رفتن به مطلب

رتبه وب سایت خود را در گوگل تعیین کنید.

amirsam_1

پست های پیشنهاد شده

موتور جستجوگر گوگل از طریق یک معیار عددی از 0 تا 10 به وب سایت های دنیای اینترنت رتبه می دهد که این رتبه Page Rank نامیده می شود، رنکینگ گوگل در نمایش صفحات وب سایت در موتور جستجوگر گوگل نقش بسزایی دارد.

http://www.avadis.net/images/googlePR.jpg

آیا می خواهید پیج رنک و رتبه گوگل وب سایت خود را افزایش دهید؟

اگر می خواهید رتبه وب سایت خود را در گوگل افزایش دهید شما باید بک لینکهای معتبر و مرتبط با موضوعیت وب سایت خود داشته باشید. همچنین نیاز به ثبت وب سایت خود در دایرکتوری های معتبر دنیای اینترنت مانند دایرکتوری دیموز دارید.

شما می بایست بک لینکهای مرتبط با محتوای وب سایت خود بسازید و در این کار دقت زیادی داشته باشید چون همیشه ساختن بک لینکهای زیاد کارساز نخواهد بود و این مطابق با معادله برابر توسط گوگل محاسبه خواهد شد.

بهترین روش افزایش رنکینگ گوگل داشتن وب سایتی با محتوای خوب و کاربردی برای کاربران وب سایت شما می باشد.

پیج رنک گوگل وب سایت خود را چک کنید.

در این وب سایت شما می توانید پیج رنک گوگل وب سایت خود را چک کنید و پس از آن با کلیک بر روی هر کدام از تصاویر با دریافت کد و اسکریپت آن را در وب سایت خود نمایش دهید.

http://www.avadis.net/images/checkpagerank.gif

منبع : فناوری اطلاعات آوادیس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این چندمین باره که تذکر میدیم! لطفا از گذاشتن لینک های تبلیغاتی خودداری کنید!

دوست عزیز این مطلب آموزشی کجاش تبلیغاتیه؟

مگر اینکه منبعش رو ذکر نکنم بقیه لینک ها لینک های مطلب هستند

لینک به دیدگاه

دوست من ، هدف شما از گذاشتن مطالب آموزشی میتونه تبلیغات باشه ، هدف اصلیتون هم این نباشه هدف فرعی تون حتما اینه ، مگه اینطور نیست ؟! منم اگه مطلب آموزشی میذارم یه نیم نگاهی هم به تبلیغات و جذب مشتری دارم ، یعنی همه همینطورن و مشکلی هم نداره .

اگه هدفتون تبلیغات نیست ، نیازی به لینک دادن برخی کلمات بین متون به سایتتون نیست . همون منبعی که میذارین کفایت میکنه .

اگه هدفتون تبلیغاته ، اصلا مشکلی نداره انجمن تبلیغات می پذیره ، تبلیغات بنری و تبلیغات بین پست ها و داخل پست ها و ... کافیه با ادمین سایت تماس بگیرین و هر چقدر میخواین مطالب تبلیغاتی بفرستین با صد ها لینک و منبع و عکس و هر چی دلتون میخواد . :D

راستی ، مقاله های خوبی هم میذارین و تشکر میکنم بابت اینا ، خیلی میتونه به درد وبسمترها بخوره .

لینک به دیدگاه

دوست من ، هدف شما از گذاشتن مطالب آموزشی میتونه تبلیغات باشه ، هدف اصلیتون هم این نباشه هدف فرعی تون حتما اینه ، مگه اینطور نیست ؟! منم اگه مطلب آموزشی میذارم یه نیم نگاهی هم به تبلیغات و جذب مشتری دارم ، یعنی همه همینطورن و مشکلی هم نداره .

اگه هدفتون تبلیغات نیست ، نیازی به لینک دادن برخی کلمات بین متون به سایتتون نیست . همون منبعی که میذارین کفایت میکنه .

اگه هدفتون تبلیغاته ، اصلا مشکلی نداره انجمن تبلیغات می پذیره ، تبلیغات بنری و تبلیغات بین پست ها و داخل پست ها و ... کافیه با ادمین سایت تماس بگیرین و هر چقدر میخواین مطالب تبلیغاتی بفرستین با صد ها لینک و منبع و عکس و هر چی دلتون میخواد . :D

راستی ، مقاله های خوبی هم میذارین و تشکر میکنم بابت اینا ، خیلی میتونه به درد وبسمترها بخوره .

دوست عزیز ممنون از شما و توضیحاتتون و اینکه امیدوارم آموزش ها کمکی به دوستان باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...