رفتن به مطلب

مشکل با ماژول vtemslideshow

ali444

پست های پیشنهاد شده

با سلام من ماژول اسلایدرvtemslideshow را روی قالب دارچین نصب کردم اونو توی مسیر قالب قسمت ماژول اکسترکت کردم و از قسمت مدیریت قالب ماژول ها دیده نمی شود توی هر کدام از ماژول ها گشتم نبود ممنون میشم راهنمایی فرمایید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما ماژول nivoslider رو نصب کن و در بخش "سایر ماژول ها" میتونید اون رو در مدیریتتون ببینید

مهرشاد جان چه ربطي به سوال ايشون داشت؟!!!

با سلام من ماژول اسلایدرvtemslideshow را روی قالب دارچین نصب کردم

اونو توی مسیر قالب قسمت ماژول اکسترکت کردم و از قسمت مدیریت قالب ماژول

ها دیده نمی شود توی هر کدام از ماژول ها گشتم نبود ممنون میشم راهنمایی

فرمایید

شما اشتباهتون اينه كه نبايد در پوشه قالب ماژول بريزيد بلكه بايد در ريشه جايي كه پرستا رو نصب كرديد و پوشه modules اون رو دستي در هاست بريزيد براي رويتش هم و نصبش هم به برگه ماژول در مديريت بريد و بخش ساير ماژول ها
لینک به دیدگاه

مهرشاد جان من تست كردم

مشكلي نداره و هميشه هم از همين استفاده مي كنم چون ماژولي با اين همه افكت تصويري وجود نداره در پرستا و همچنين تغيير اندازه اسان و راحت

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

مهرشاد جان من تست كردم

مشكلي نداره و هميشه هم از همين استفاده مي كنم چون ماژولي با اين همه افكت تصويري وجود نداره در پرستا و همچنين تغيير اندازه اسان و راحت

[/quote

با سلام و خسته نباشيد

من ماژول را نصب كردم ولي در پيكربندي وقتي عكسهاي پيشفرض را پاك كردم و فايلهاي jpg خودم را آپلود كردم ،صفحه را كه refresh كردم،عكسها را نشان نميده،سفيد نشون ميده،لينكش را قرار ميدم در صورت امكان راهنمايي بفرماييد

www.fekrenobook.ir

با سپاس

مهرشاد جان من تست كردم

[/quote

با سلام و خسته نباشيد

من ماژول را نصب كردم ولي در پيكربندي وقتي عكسهاي پيشفرض را پاك كردم و فايلهاي jpg خودم را آپلود كردم ،صفحه را كه refresh كردم،عكسها را نشان نميده،سفيد نشون ميده،لينكش را قرار ميدم در صورت امكان راهنمايي بفرماييد

www.fekrenobook.ir

با سپاس

حل شد با سپاس

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

با سلام

من قالب کرشمه رو نصب کردم و از ماژول VTem دارم استفاده میکنم. ولی در زمان پیگره بندی نمتونم به اون عکس اضافه کنم.

ممنون میشم منو راهنمایی کنین

با تشکر

پیمان حسینی

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

من هم vtemslideshow نصب کردم ولی تو قسمت ماژول ها نمیاد ولی تو هاست که میبینم هستش.

نیوو اسلایدر هم نصب کردم ولی اون دیگه اسلاید های دیفالت قالب رو تغییر نمیده و میره پایین صفحه یه اسلایدر جداگانه درست میکنه! اسلایدر دیگه هم نصب کردم همینطوری شد! کسی میتونه راهنمایی کنه؟

موقع تغییر قالب اسلایدر JQuery Nivo Slider رو اشتباهی پاک کردم حالا اگه اونو نصب کنم مشکل حل میشه؟ از کجا فایلشو پیدا کنم؟

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون

این رو هم نصب کردم میره همون پایین صفحه یه اسلایدر جداگانه درست میکنه

من الان مشکلم اینه که میخوام اسلاید های دیفالت قالب رو ویرایش کنم ولی نمیشه اصلا ماژولی واسش نیست

minic slider رو نصب کردم ولی پیکربندیش باز نمیشه!

minic slider رو نصب کردم ولی پیکربندیش باز نمیشه!

لینک به دیدگاه

میدونم عجیبه ولی نمیشه.

پیکربندیش رو میزدم هنگ میکرد. دوباره نصب کردم درست شد ولی اسلاید هایی که خود قالب بصورت پیش فرض داره رو نمیتونم باهاش عوض کنم.(قالب planet)

با ویرایش زنده کلا بهم میریزه چون اسلایدر قبلی هنوز هست.

تو قسمت توضیحات بعد از نصب قالب نوشت که ماژول vtemslideshow نصب شد ولی تو ماژول ها پیداش نمیکنم. فک کنم اسلایدر خود قالب این هست و با این باید ویرایش کنم. رفتم تو هاست پیداش کردم نصب هست. بصورت دستی از داخل ماژول اسلاید هارو عوض کردم کش مرورگر رو هم پاک کردم ولی بازم عوض نشد! عقلم به جایی قد نمیده دیگه. دسترسی ماژول و پوشه ها 755 هست. پرستا هم ورژن 1.4.9

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...