رفتن به مطلب

مشكل ماژول پرداخت پارسيان

ramezon

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، مشکلی با ماژول پارسیان دانلود شده از بازارچه انجمن ایجاد شده و ان اینکه سرور را روی pec24 میگذاریم و بروز رسانی تایید میشود اما در نوبت بعدی مجددا روی سرور pecco24 قرار گرفته است! لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روی لوکال هم تست کردید این مورد رو؟ فکر میکنم مشکل از جای دیگه ای باشه

با سلام و تشكر، من از ابتدا روي هاست نصب كردم و كار ميكرد و پرداخت هم داشتيم اسكريپت هم نصب كرديم كار ميكرد و پرداخت هم داشتيم اخيرا چنين مشكلي ايجاد شده كه سرور در هر حال روي Pecco24 قرار ميگيرد در حالي كه با تغيير سرور به pec 24 به روز رساني در قسمت ماژول تائيد ميشود! سپاس
لینک به دیدگاه

شما به قسمت مولد بريد و تيك هايي كه زده رو مثلا بردايد و ذخيره كنيد و دوباره به برگه مولد بريد ببينيد اصلا تنظيماتي كه ذخيره كرديد ذخيره شده و تيك هاش برداشته شده يا نه؟

در كل مي خوام تست كنيد كه ببينيد تنظيماتتون ذخيره مي شه يا نه و شايد ربطي به ماژول نداره

لینک به دیدگاه

شما به قسمت مولد بريد و تيك هايي كه زده رو مثلا بردايد و ذخيره كنيد و دوباره به برگه مولد بريد ببينيد اصلا تنظيماتي كه ذخيره كرديد ذخيره شده و تيك هاش برداشته شده يا نه؟

در كل مي خوام تست كنيد كه ببينيد تنظيماتتون ذخيره مي شه يا نه و شايد ربطي به ماژول نداره

با سلام و تشکر، در بخش مدیریت:generators: tools جایی برای ذخیره کردن نیست! درست مراجعه کرده ام؟ البته در ماژول تبلیغات در همه جا تغییراتی دادم که ذخیره شد! سپاس
لینک به دیدگاه

یک راه بازنشانی ماژول هست. امتحان نکردید؟

با سلام و تشکر ، بازنشانی هم شد ولی درست نشد. ضمنا در مورد ماژول پارسیان فقط عبارت " شماره خطا" بدون مشاهده عددی می آید و در مورد اسکریپت پارسیان هم خطای زیر را میدهد:

wsdl error: Getting https://www.pec24.com/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl - HTTP ERROR: cURL ERROR: 28: connect() timed out!

url: https://www.pec24.com:443/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl

content_type:

http_code: 0

header_size: 0

request_size: 0

filetime: -1

ssl_verify_result: 0

redirect_count: 0

total_time: 30.05017

namelookup_time: 0.058007

connect_time: 0

pretransfer_time: 0

size_upload: 0

size_download: 0

speed_download: 0

speed_upload: 0

download_content_length: -1

upload_content_length: -1

starttransfer_time: 0

redirect_time: 0

سپاس

لینک به دیدگاه

خطای فوق با کد 28 نشان دهنده این است که شما از سرور نامتناسب با درگاهتان برای پرداخت استفاده می کنید . به عنوان مثال موقعی که بانک پارسیان سرور جدیدش را برای درگاه شما تنظیم کرده باشد و شما با استفاده از سرور قدیمی بخواهید پرداخت تان را انجام دهید و یا بالعکس خطای فوق نشان داده میشود. درگاه هر پذیرنده ای فقط می تواند یا به آدرس سرور جدید بانک پارسیان و یا به سرور قدیمی تنظیم شود که این تنظیمات با توجه به امکانات هاست شما و با توجه به درخواست شما از طرف بانک بصورت رایگان در عرض 24 ساعت برای شما تنظیم میشود پس در واقع نیازی نیست که شما از ماژولی که برای هر دو سرور تنظیم شده استفاده کنید . خوشبختانه مدیران زحمتکش این انجمن برای هر دو سرور بانک پارسیان بطور جداگانه ماژول آماده کرده اند با توجه به جدید یا قدیمی بودن سرور پرداخت بانکی تان ماژول مربوطه را دانلود و نصب کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و امتنان از راه حلي كه فرموديد، با بانك هماهنگي شد قرار شد روي وبسرور pecco24 قرار دهند ضمنا گفتندپورت 27635 باز باشد. من روي همين ماژول كه براي دو وبسرور هست امكان تنظيم وبسرور رويpecco24 را دارم باز لازم هست از ماژول مخصوص وبسرور pecco24 استفاده كنم يا نه؟ ضمنا اين پورت چگونه باز ميشه؟ سپاس

لینک به دیدگاه

این پورت معمولاً به دلایل امنیتی از طرف سرویس دهنده های هاست بسته است البته نمی دانم که از هاست رایگان استفاده می کنید یا از هاست پولی چون در صورتی که بابت هاست پول پرداخت کرده اید از سرویس دهنده تان بخواهید تا این پورت را برایتان باز کند اما هاست های رایگان معمولاً این پورت را می بندند برای اطمینان از باز بودن پورت هاست هم می توانید که به آن پورت telnet بزنید

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر از وقتي كه براي حل مشكل ما ميگذاريد. بعد از هماهنگي با بانك در حال حاضر ماژول پرداخت پارسيان ( همان كه براي 2 وبسرور بانك از بازارچه انجمن دانلود شده است و روي pecco24 قرار مي گيرد ) كار مي كند اما در مورد اسكريپت پارسيان ( همان كه به نظرم جنابعالي محبت كرديد و در انجمن قرار داديد و ابتدا كار ميكرد) همچنان خطاي 28 را داريم. ضمنا هاست ما پولي هست. از هاست پرسيدم گفتند پورت باز است. براي افزايش آگاهي خودم سوالي داشتم: اينكه ميتوانيم براي اطمينان از باز بودن پورت به آن پورت telnet بزنيم يعني چي؟ چگونگي انجام اينكار را بفرماييد. سپاس

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم وظیفه من و همگی عضوهای این انجمن هست که در کمک به ارتقاء پرستاشاپ و رفع مشکلات احتمالی تا جایی که از دستمون بر میاد به هم کمک کنیم همانطور که دوست داریم به ما کمک کنند تا مشکلاتمان را برطرف کنیم .

خطای 28 همانطور که قبلاً هم عرض کردم مربوط به استفاده از سرور نا متناسب با درگاه شماست و در اسکریپت هم همان مسئله وجود دارد در اسکریپت پرداختی که من در انجمن قرار دادم سرور پرداخت بر روی ادرس سرور قدیمی بانک تنظیم شده در حالی که شما از سرور جدید استفاده می کنید برای رفع این مشکل با استفاده از مستنداتی که از بانک پارسیان گرفته اید ادرس های مربوط به وب سرور قدیمی را در اسکریپت پیدا کرده و با آدرس های جدید عوض کنید تا برای سرور شما هم کار کند .

براي آگاهی از باز بودن یک پورت بايد به آن پورت Telnet بزنيد. براي telnet کردن در command prompt دستور زير را تايپ کنيد:

telnet hostname portnum

در اين دستور به‌جاي hostname شماره ip و يا نام سايت را وارد مي‌کنيد و به‌جاي portnum شماره پورت را وارد می کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در اسکریپت پرداختی که من در انجمن قرار دادم سرور پرداخت بر روی ادرس سرور قدیمی بانک تنظیم شده در حالی که شما از سرور جدید استفاده می کنید برای رفع این مشکل با استفاده از مستنداتی که از بانک پارسیان گرفته اید ادرس های مربوط به وب سرور قدیمی را در اسکریپت پیدا کرده و با آدرس های جدید عوض کنید تا برای سرور شما هم کار کند .

با سلام و تشكر، اگر امكان داره بفرماييد در كدام قسمت اسكريپت بايد اين جابجايي صورت گيرد؟ سپاس
لینک به دیدگاه

سعی می کنم امشب یک نسخه از اسکریپت را برای سرور جدید بانک پارسیان تنظیم کنم و در کنار اسکریپت قبلی برای دانلود بگذارم تا عزیزان این انجمن استفاده کنند

یا علی

لینک به دیدگاه

اسکریپت مخصوص سرور جدید بانک پارسیان را در بخش مربوطه ضمیمه کردم اکنون می توانید دانلود کنید.

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...