رفتن به مطلب

ماژول اسلاید شو محصولات جدید در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمام دوستان

من قصد دارم تا جایی که می تونم و امکانش هست ماژول های رایگان پرستا شاپ در این بخش قرار بدم . تا یکجا جمع آوری شه

لازم بگم که هیچ کدوم از ماژول ها من نه طراحی و ایجاد کردم و هیچ گونه تغییر اعمال نشده . و فقط . فقط قصدم جمع آوری یکجای ماژول هاست

---------------------------

ماژول چرخشی سه بعدی(3D)محصولات

ماژول گردون سه بعدی(3D) هر تصویری رو میتونین تو فروشگاه خود به صورت سه بعدی به نمایش بگذارید

- دمو آنلاین این ماژول

- دانلود کنید

jgalleryview2-1.2.1 ماژول زیبای نمایش محصولات

با این ماژول میتوانید محصولات و یا هر تصویر دیگری را در بالای سایت با قابلیت لینک دهی به نمایش بگذارید که این ماژول به فارسی ترجمه شده است.

- مشاهده تصویر نمونه مازول

- دانلود کنید

اسلاید بار ddlxslider

ماژول ddlxslider یکی از زیبا ترین اسلاید بار هایی هست که برای پرستار شاپ طراحی شده ،شما با این ماژول می توانید تصاویر منتخب خود را در هر قسمت از فروشگاه خود نمایش دهید.

- دمو آنلاین این ماژول

- دانلود کنید

موفق باشید :heart:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا هر کسی ماژولی میزاره ورژنای سازگارشو بنویسه یه بنده خدایی نصب کنه سایتش بالا نیاد کی میخواد جواب بده من ماژول گوگل 1+ نصب کردم رو ورژن 1.3 مدیریتم بهم ریخت حالا من از پشتیبانی خوبی بهره مندم که اگه نبود واویلا

لینک به دیدگاه

• 10 months later...
  • 2 months later...

از مدیریت فایلهای داخل هاستتون

دنبال permission بگرد

با تو منوی رایت کلیک یا تو قسمت chmod هست معمولا

والا رفتم ولی بازم پیدا نکردم ! میشه یکم ابتدایی تر بگید . دقیقا بگید کدوم منو و ... یعنی مرحله به مرحله که بگید میتونم پیدا کنم :rolleyes: ببخشیدا

لینک به دیدگاه

فايل داخل ماژول مربوطه هست

پوشه ماژول و داخل پوشه اسم ماژول

اگه اين فايل رو داره كه در هاست بهش اين دسترسي رو دبدي و اگه نداره به عكس هاش دسترسي 755 بديد

لینک به دیدگاه

عزیز تو هاستهای مختلف فرق داره

یکی از هاستهای من باید روی فایل یا پوشه رایت کلیک کنی ، بعد permissions رو انتخاب کنی تا بتونی سطح دسترسی رو تعیین کنی

تو یکی دیگه باید فایل یا پوشه را تیک بزنم ، بعدش chmod رو انتخاب کنم و تو صفحه ی جدیدی که میاد این کار رو انجام بدم

تازه این دو تا واسه cpanel هست ، با دایرکت ادمین که اصلا کار نکردم تا حالا

ولی زیاد سخت نیست ، باید یک فایل رو انتخاب کنی و دنبال permission بگردی

http://up.vatandownload.com/images/mkpginkga0llbhlskje.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...