رفتن به مطلب

پیغام خطای نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من هم با نصب تو هاست لینوکس مشکل دارم اومدم از بازارچه بسته نصب رو سفارش بدم درگاه پرداخت غیرفعال شده بود میرفت قسمت تنظیمات حساب از حساب کاربری اومدم بیرون دیگه نمیتونم برم داخل میگه رمزت اشتباهه درخواست رمز کردم ولی ایمیل نمیده میخوام دوباره ثبت نام کنم میگه ایمیلت ثبت شده است چه کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من هم با نصب تو هاست لینوکس مشکل دارم اومدم از بازارچه بسته نصب رو سفارش بدم درگاه پرداخت غیرفعال شده بود میرفت قسمت تنظیمات حساب از حساب کاربری اومدم بیرون دیگه نمیتونم برم داخل میگه رمزت اشتباهه درخواست رمز کردم ولی ایمیل نمیده میخوام دوباره ثبت نام کنم میگه ایمیلت ثبت شده است چه کنم؟

رمز جدید از طریق پیام خصوصی برای شما ارسال شد
لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام دوستان.تاپیک رو دوباره آوردم بالا چون این مشکل برای من که تازه با پرستاشاپ شروع کردم اتفاق افتاده!

توی 34% گیرمیکنه (استقرار جداول پایگاه داده)

توی لاگ ارور هم متاسفانه چیزی نیست!

اما یه چیزی هست که شاید به حل مشکل کمک کنه!

تو قسمت بررسی سازگاری سیستم یه مورد رو ضربدر زده!و اونم

• پارامترهای PHP:

• نمی توان لینک های خارجی را باز کرد

حالا این چیه؟شما بگین.

لینک به دیدگاه

سلام منم این ارورو می گیرم

Link to database cannot be established: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

اسم سرورم رو از کجا بیارم؟

<?php

define('_DB_SERVER_', 'localhost');

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

باسلام و احترام

من توی نصب پرستاشاپ 1.5 مرحله آخرش خطا میده :

1. ایجاد فایل settings.inc
  2. ایجاد جداول پایگاه داده
  3. ایجاد فروشگاه و زبان پیش‏فرض

خطایی در هنگام نصب رخ داد...

شما میتوانید از طریق لینک‏های موجود در ستون کناری به مراحل قبلی بازگردید، یا برای آغاز مجدد پروسهاینجا کلیک کنید.

توی 23% درصد میمونه

مشکلش چیه؟عکسشو پیوست کردم

متشکرم و منتظر

post-4747-14373019297118_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام خدمت همه دوستان

بنده هم اول در نصب پرستا با مشکل دوستان روبرو بودم که با قرار دادن صفت (attribute)پوشه اصلی بر روی 777 مشکل حل شد.

اما مشکلی که من الان با آن مواجهم عدم نصب ماژول ها می باشد!!!در هنگام نصب سایت در قسمت نصب ماژول ها با خطا روبرو می شم که از ادامه روند نصب سایت جلو گیری به عمل میاره لطفا اگه می شه بنده رو راهنمایی کنید

تصویر خطا رو هم براتون ضمیمه می کنم

post-5099-14373019437356_thumb.png

لینک به دیدگاه

ماژول هایی که نام برده شده رو حذف کنید از بسته و نصبتون رو ادامه بدید بعدا دستی ماژول ها رو نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر؟

این ها سنگین ترین ماژول های پرستا هستند شاید سرورتون نمیکشه نصب کنه؟

البته نظرم قطعی نیست و باید منتظر پاسخ سایر دوستان بمونید

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

از چه هاستی استفاده میکنید که نمیتونه این ماژول ها رو نصب کنه ؟ شاید اینجا رو به یه نحوی پشت سر بذارید اما ممکنه در قسمت های دیگر در بخش مدیریت پرستا با مشکل سرورتون مواجه بشید . همیشه در انتخاب هاست مناسب دقت کنید . پیشنهاد میکنم هاستتون رو تغییر بدید . موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

با عرض سلام و ادب ، من در هنگام نصب نسخه 1.6 با مشکل خطا در زمان نصب در قسمت نصب فروشگاه و زبان های پیش فرض مواجه شده ام . هیچ لاگی در قسمت لاگ های سرور وجود ندارد . به کررات تکرار شده به این قسمت مراجعه کنم اما این قسمت کلا خالیست !!! با پشتیبان هاست تماس گرفتم و گفتن تمام پیش فرض های لازم را برای کار شما باز قرار داده ایم ؟

لطفا کمک کنید یکبار برای همیشه این مشکل برطرف گردد . بکررات (بیشتر از 6 بار ) این تیکت تکرار شده است . من بر روی لوکال هاست خودم ( کامپیوترم ) بدون مشکل این نسخه را نصب میکنم !!!!

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با عرض سلام و ادب ، من در هنگام نصب نسخه 1.6 با مشکل خطا در زمان نصب در قسمت نصب فروشگاه و زبان های پیش فرض مواجه شده ام . هیچ لاگی در قسمت لاگ های سرور وجود ندارد . به کررات تکرار شده به این قسمت مراجعه کنم اما این قسمت کلا خالیست !!! با پشتیبان هاست تماس گرفتم و گفتن تمام پیش فرض های لازم را برای کار شما باز قرار داده ایم ؟

لطفا کمک کنید یکبار برای همیشه این مشکل برطرف گردد . بکررات (بیشتر از 6 بار ) این تیکت تکرار شده است . من بر روی لوکال هاست خودم ( کامپیوترم ) بدون مشکل این نسخه را نصب میکنم !!!!

من با تغییر ورژن php از 7.1 به 7 مشکلم حل شد . ( امیدوارم بدرد دوستان دیگه هم بخوره )

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...