رفتن به مطلب

ماژوا ثبت فیش بانکی

پست های پیشنهاد شده

با سلام من همون مازول نسخه قبلیان 1.49 ثبت فیش بانکی را روی 1.5.2 استفاده کردم درست جواب می داد اما یه مشکل کوچیک داره اون این هست که وقتی توی منوی حساب کاربری روی ثبت فیش بانکی کلیک می کنی به صفخه ای که پیغام 404 را می ده ارجاع دادده می شه اما وقتی فایل confirm-form.php را به صورت دستی فراخوانی می کنی ماپول به درستی اجرا می شه ؟ علتش چی می تونه باشه ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به این صفحه

http://www.seeb-shop.ir/index.php?controller=404

و می نویسه

صفحه مورد نظر وجود ندارد

متاسفانه آدرسی که وارد کرده‏‏‏‏‏اید، تغییر یافته یا دیگر موجود نمی‌باشد

لینک به دیدگاه

نه دانوش جان ایشون گفتند ماژول ثبت فیش بانکی نه پرداخت با فیش بانکی

فکر میکنم بهتر باشه به جای این که لینکش رو به صورت controller بدید به صورت yoursite.com/confirm-form.php آدرس بدید بهش

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خوب این تغییر آدرس دهی را از کجا بایستی اعمال کنم ؟

من نسخه 1.4.9 را به روز رسانی کردم به 1.5.2.0 که این ماژول اونجا کار می کرد اینجا هم با آدرس دهی به صورت بالا لود می شه و مشکلی نداره اما با کنترلر به صفحه 404 می ره . تغییر آدرس دهی را ار کجا بایستی اعمال کرد ؟ با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از شما میخواستم بگم من توی دیتا بیس و جدول های هوک و کدهای ماژول myaccount را بررسی کردم اما این هوکی که شما می گید احتمالاً مشکل داره را پیدا نکردم می شه دقیقا بگید کجا هست ؟ و یا کدو قسمت کدها را بایستی تغییر داد

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام وتشکر مجدد از شما من توی ماژول ثبت فیش بانکی را هم گشتم اول اینکه بیشتر به base64 کد شده و از اون مقداری هم که کد نشده انقدر بهم ریختس که چیزی نفهمیدم توی دیتابیس هم چیزی پیدا نکردم اگه می تونید دقیقاً بهم بگید که کجا را تغییر بدم اگرم نه که بازم متشکرم بابت جوابگویی شما

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوست عزیز چون نمیشه برای همین جوابی داده نمیشه ، این فایل کد شده برای همین تغییر مورد نظر شما نمیتونه انجام بشه . برای برطرف شدن مشکل شما باید تو فایل php اصلی ماژول دستکاری بشه که متاسفانه انکود شده و نمیشه فهمید چی به چیه .

لینک به دیدگاه

من فایل اصلی این ماژول را دکد کردم که فایلشم پیوست کردم ولی به جایی برنخوردم که مربوط به آرس

دهی باشه فکر کنم مشکل از ماژوا حساب کاربری باشه اما من اونجا هم چیزی

پیدا نکردم

confirmpayment.zip

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...